• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Válečná rada

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

další speciální budovou, která projde změnou, bude Věštírna, ta bude změněna na budovu Válečná rada.
Napište nám zde svůj názor na tuto změnu!
 

DeletedUser9519

Guest
Bude to asi nejpoužívanější budova, protože zvyšuje sílu útoku jednotek i lodí o 10%. Možná budu používat tohle střídavě s sochou bohů a věži.
Nyní budou mít hráči na vybranou: Věž - pro obranné město (10% více obranné síly), Věštírna - pro útočné město (10% více síly útoku).
 

DeletedUser

Guest
Sice to zamýšleli jako protitah na věz ale osobně si myslím , že další boost do útok je moc. Takhle hráč bude moc dostat +10% za Radu +20 za prémko +10 za výzkum to je dohromady 40% na všechno a pak si jen cvakne nějáké kouzlo a má rázem +50% na pozemní útok a nebo +50 na námořní v závislosti na tom co použije.
 

Thasoss

Grepolis tým
Trošku to vykompenzuje většinou mínusové štěstí :) Takže vál. radu uvítám, ač tedy nevím, jestli rada nebo věž :-/
 

DeletedUser

Guest
No stesti vem si že budeš mít štestí a dostaneš třeba +20% tak to bude celkem masakr
 

DeletedUser9868

Guest
podle mně to nemá cenu když se +10% síly na pozemní vojska dá získat výzkumem. a válečná rada by dávala jen +10% na útok. a na útok se vyplatí dát kouzlo od Athény
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9519

Guest
podle mně to nemá cenu když se +10% síly na pozemní vojska dá získat výzkumem. a válečná rada by dávala jen +10% na útok. a na útok se vyplatí dát kouzlo od Athény

Celkem může být: 10% + 10% + 10% + 20% = 50% (Válečná rada, Falanga, Hrdinská síla, Velitel)

Vše se sčítají, ne jen 10%.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zapomněl si na premiový účet
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A ty jsi zapomněl na "n" :p

Každopádně, tuto budovu už jsem chválil i u nás - je to fakt super budova do všech útočných měst. Myslím, že bude hojně využívána na rozdíl od původní Věštírny.
 

DeletedUser5002

Guest
Jako This is it. Tohle stavím!
Já bych to počítal jinak ...
10+10+10+20+30= skoro dvojnásobně silná armáda. To stojí za hřích. To už je skoro jedno s čím budu útočit a přidám ještě jeden příklad ....
10+10+10+20+20+30 a to je super :) V tomto ohledu vítám každé navýšení, zvlášť jako výměnu. Nicméně já bych se zbavil Sochy, i když je pravda, že věštírna byla ošklivá věc. Kdo jí měl, neplnil jeskyni a vše věděl. Stačilo jí postavit na ohroženém místě a hned jste věděli, když se něco chystá.
 

DeletedUser9897

Guest
je to velmi zajímavý nápad,ale zase na druhou stranu bych vyměnil něco z druhé skupiny za něco,co bude dávat naopak obranu,protože by to pak bylo velmi jednoznačné .
 
Nahoru