1. Vážení hráči! Dne 2.4.2019 nový svět - Gela otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s novým zakončením - Divy Světa Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  2. Po celých 7 letech (jeden rok za každý div světa ) jsme konečně začali pracovat na novém zakončení světů - a to v úzké spolupráci s Hráčskou radou a oporou v Divokých kmenech, které jsou takovým naším duchovním předkem. Konečně vám představujeme Dominanci, rychlé bojově zaměřené zakončení hry, které jste si tak dlouho přáli. Podrobnější informace naleznete herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  3. Vážení hráči, ve středu 15. května proběhne aktualizace hry na verzi 2.188.. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení.. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Vánoční stromeček anketa

Téma v sekci 'Vánoční stromeček' založené uživatelem mikosansobi, 7. led 2018.

?

Který vánoční stromeček je nejhezčí?

1. Xperiator

3 hlasů
    16,7%
  2. zeitgeist

5 hlasů
    27,8%
  3. predátorius

2 hlasů
    11,1%
  4. MBDR

5 hlasů
    27,8%
  5. evžen.houžvička

3 hlasů
    16,7%
  6. mcAlcatrazz

2 hlasů
    11,1%
  7. mixty

1 hlasů
    5,6%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
  1. mikosansobi

mikosansobi Tým hry Grepolis

Registrace:
    1. srp 2015
    Vážení hráči,

který vánoční stromeček je podle vás nejhezčí? Prosím vybírejte do středy 10.1. do 23:59 hodin. Máte možnost zvolit tři možnosti.

xperiator za toto poděkoval/a.
  2. xperiator

xperiator

Registrace:
    29. pro 2017
    To je super, tak vážně se hlasuje :)

Já hlasují pro Predatotiuse, protože mi připadá jeho stromeček nejpěknějši :D:D:D

Hele ale Evžen má taky super stromeček

Hele chtěl bych poprosit ať nehlasujete sami pro sebe, jo?

//EDIT Ysera: Sloučeno

Naposledy upraveno moderátorem: 8. led 2018
  3. Predátorius

Predátorius

Registrace:
    14. pro 2012
    A to já jsem si hlas dal. Protože to vypadá že bych měl tak jeden hlas. :D Teda vědět že to bude o hlasování tak jsme do té soputěže nešel. To zase vyhraje....mno nic. Kdybych tam vyfotil uschlou větev na dvořetak jsem měl možná ještě větší ůspěch než ten evžen s tím koštětem. :p

Jo šlo to změnit to hlasování.Dal jsem to Xperiator... :)

4. xperiator

xperiator

Registrace:
    29. pro 2017
    Díky moc :D:D:D

Ale když si ten hlas dáš nic tím nezkazíš;)....ono tam může být více hlasů :)

5. mikosansobi

mikosansobi Tým hry Grepolis

Registrace:
    1. srp 2015
    Mě se líbí všechny příspěvky :)
    oslovte spoluhráče na světech a získejte jejich hlas :)

6. mcAlcatrazz

mcAlcatrazz

Registrace:
    27. pro 2017
    Takže jsem aspon splnil zadání , když jsem v tabulce ?:) Jupíííí:) Ikdyž nevyhraji , tak 50z se hodí :) do toho jsem šel :) Ale můj názor je , že se soutěž zbyyyyytečně prodlužujee..:) Hezký deen :)

Anty-Komanc a xperiator za toto poděkovali.
  7. Anty-Komanc

Anty-Komanc Guest

Sorry jako, mně se můj stromrček líbí :p ale aspoň můj stromeček aspoň nevypadá jako výzdoba někde u tyče v bordelu :confused: Jinak jsem focení stromku obětoval asi 30 minut svého drahoceného času, jelikož přesvědčit kočku, aby zde vydržela po dobu focení nebylo snadné...:D No co, ale nemá smysl se snižovat a navzájem si pomlouvat stromky. Můj komentář, neber vážně prosím ;)

Naposledy upraveno moderátorem: 9. led 2018
    MBDR a xperiator za toto poděkovali.
  8. Thasoss

Thasoss

Registrace:
    4. úno 2012
    Tak v tabulce jsou všichni, ač zadání splnil málokdo. :) Kartičku s nickem tam moc lidí nemá. A jinak bohužel nelze dokázat autora fotky a ani to, že byla focena pro účely soutěže (tím pádem to tak trochu účast a hlavně celou soutěž sráží). Pokud se to opravdu hodlá tolerovat, tak bych se aspoň vyvaroval tomu, že bych tyhle fotky pak věšel někam na FB nebo tak. Aby někdo v případě "podvodu" nekřičel. Vím, že se to na 99,9 % nestane, ale zodpovědný přístup velí zohlednit i tu 0,1 %. Radši.

9. xperiator

xperiator

Registrace:
    29. pro 2017
    Ano zvolil jsem tři a jak vidím tak dneska ta anketa už bude končit a vyhlášení bude zítra?