• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Vítěz

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3519
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3519

Guest
Koncept:
Můj nápad se týká Olympijských her a jeho vítěze

Důvod:
Olympijské hry si nemůže jen tak někdo aktivovat z důvodu že to stojí 50 zlaťáků a ty se kupují za peníze. Výherce by mohl být ve hře velkým přínosem například velitel podzemních jednotek nebo námořních nebo může být vyjednávač když dojede k městu fénický kupec.

Detaily:
Každý hráč po dokončení Olympijských her (24 hodin) by si tedy mohl vybrat ze tří oboru tedy z Vyjednávače, Velitele podzemních jednotek nebo velitel námořních jednotek.
Použít by to mohl jen jednoho v jednom městě po smrti nebo zabití velitele a poté by mohl uspořádat znovu Olympijské hry.

Grafika:

Rovnováha:
Vliv na rovnováhu to mít nebude pokud vím

Podvádění:
Tady se nějak podvádět nedá

Závěr:
Na závěr bych chtěl spíš poupravit čas olympijských her místo 24 hodin tak 3 týdny nejsem jsi jist jak to kdysi bylo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Tak k čemu bude takový vyjednavač ?? A co ten velitel podzemních jednotek nebo námořních jednotek ?
Už existují prémiové postavy - velitel a kapitán. Oba jsou přínosem pro armády. Nechápu, k čemu by byli další.
A už vůbec nechápu, jak se z vítěze olympijských her může stát jakýsi velitel nebo vyjednavač. Vítěz olympiády ve starém Řecku se stal především slavným sportovcem. Byla to významná kulturní událost. Takže cílem bude získat kulturní body, než nějakého vítěze.
A mohl bych olympiádu znovu uspořádat po jeho smrti, ale v čem ? Velitel bude nějaká jednotka? ... a vyjednavač? :-/
3 týdny je hrozně dlouho. Ve skutečnosti to sice trvalo mnohem déle, ale co ve hře trvá podle skutečnosti ? Kdyby trénování a plavba útoků trvala týdny, to bychom se asi ukousali nudou. Nemohlo by všechno trvat tak dlouho. Ledaže bych za olympiádu získal 21 KB...

Já s návrhem nesouhlasím. Podle mě to nemá uplatnění ve hře. Fantazii se meze nekladou :), ale příště vymysli něco přínosnějšího a třeba se to do hry zavede ;).
 

DeletedUser3519

Guest
Vyjednávač by byl pro zlevnění obchodů u fénického kupce. Prémiové postavy jsou na jednotky o 20% silnější ale velitel by byla samotná jednotka
útok 55
Obrana proti střelným zbraním 96
Obrana proti sečným zbraním 168
Obrana proti bodným zbraním 88
3 týdny proto že za 24 hodit by to bylo moc rychle ty jsi král svého města a až skončí Olympijské hry tak vítěze může jmenovat velitelem nebo vyjednávačem nebo tedy můžu změnit velitele a přidat místo toho speciální jednotkou do tvé armády.
 

DeletedUser7382

Guest
Taková speciální jednotka by v boji příliš nepomohla. Její účinek v boji by ani nebyl znát.
 

DeletedUser3519

Guest
pomohla kdyby měla lepší charakter to co jsem psal byl příklad
 

DeletedUser3519

Guest
a vy myslíte že snad ve starém Řecku nebyli generálové??
 

DeletedUser7382

Guest
To nepíšu, jasně že byli... :) Myslím si, že taková jednotka by nebyla až tolik přínosná v boji, spíš jako další tři běžní válečníci. O to víc, kdyby olympiáda měla trvat 3 týdny. Ale i kdyby to bylo jinak, mně se ten návrh nezamlouvá.
 

DeletedUser

Guest
ja bych to myslel tak, jakio že generál by měl různé výhody například:

Franta Ošťepír
Bodně jednotky mají +20 útoku proti střelným zbraním.
Bodné jednotky mají +5 obrany proti bodným a sečným.

Nebo i nevýhody:

Pavel Řezník:
V útoku jsou tvoje sečné zbraně o 20 % silnější, ale tvoje bodné zbraně a střelné zbraně mají -5 obrany proti všemu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru