• Vážení hráči, ve středu 17. srpna proběhne aktualizace hry na verzi 2.269. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Obrovská flotila římských lodí se připravuje k přistání na břehu tvého impéria! A protože nepřátelští vojáci plánují tažení na řecká města, vaše tvé vedení je nutné. Spolu se svými spoluhráči se teď musíte spojit se spartskými asasíny, abyste zabránili invazi! Více informací najdete na herním fóru

Výherci - Den člena Grepolis týmu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10620

Guest
Vážení hráči a hráčky,

hlasování bylo před několika hodinami uzavřeno a po pečlivém přepočítání hlasů jsme dospěli k těmto výsledkům:

1. místo - KenjiSVK + 1500 zlatých
2. místo - Kruel + 1200 zlatých
3. místo - Angela83 + 1000 zlatých

Všem výhercům gratulujeme, zúčastněným děkujeme a budeme se na Vás těšit v dalších soutěžích, které pro Vás připravujeme.

Poznámka: A v poslední řadě bych chtěl oznámit, že do soutěže jsem se přihlásil ještě před mým zvolením na post moderátora. Sám jsem se hlasování jako moderátor neúčastnil a všechny hlasy které jsem dostal, jsem dostal také před samotným zvolením. Toto byla má poslední účast v soutěžích a další soutěže už budu jen hodnotit. Díky všem a přeji Vám mnoho úspěchů v dalších soutěžích, které na sebe nenechají dlouho čekat. :)

Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.