• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výklad pravidel

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zde muzete psat sve dotazy, priklady...pokusim se vysvetlit pripadne nejasnosti.
 

DeletedUser9294

Guest
Zdravím,
mám dotaz. Na světě Psí vedu alianci jako správce co se práv týče..zakladatel je jen jeden a už je červený. Co se stane až zmizí uplně? přeskočí práva na někoho jiného?
Díky za odpověd
 

DeletedUser

Guest
Sice sem tento dotaz nepatří, a navíc vám byl zodpovězen v ticketu, ale ozřejmím to tu pro všechny.

Pokud zešedne zakladatel aliance tak aliance nezanikne, práva přejdou na prvního clena s pravy spravce který se po zešednutí zakladatele naloguje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
teoreticky.... už jsem zažila i alianci, kde zakladatel byl paranoik a nikomu nedával práva... pokud by nikdo neměl práva, tak too přechází na prvního v bodech, či ne?
 

DeletedUser

Guest
Teoreticky...pokud by nikdo nemel zadne prava...tak prejdou na prvniho clena ktery se naloguje po zesednuti zakladatele. Aspon myslim...ale toto je stejne jen prehnane co by kdyby))
 

DeletedUser3960

Guest
zdravím
mám dotaz, proč dostávají ban neaktivní hráči ?
 

DeletedUser

Guest
Zdravím dokblanka,

daný hráč buď není úplně neaktivní, nebo pravidla porušil v dohledatelné/doložitelné minulosti.

S pozdravem
Theron
 

DeletedUser3960

Guest
pokud hráč poruší pravidla, tak se má potrestat hned a ne expost za 14 dní. Koukám, že si pravidla používáte jak se vám to hodí
 

DeletedUser

Guest
Nejsme přístroje. Při té mase hráčů je pochopitelné, že veškerá porušení pravidel hry nejsou potrestána okamžitě, ale klidně až po nějaké době, kterou lze ještě dohledat. Musíte brát také v potaz, že plno hráčů se vůči zablokování účtu odvolá, tudíž přibude další práce v podobě tiketu. Navíc některé tikety se táhnou i dny. Není tedy možné zablokovat všechny hráče porušující pravidla naráz. Dost by to zpomalilo proces odvolání. K celé věci se tak musí přistupovat intuitivně.

S pozdravem
Theron
 

DeletedUser

Guest
Jen pro uplnost doplnim ze prohresky proti pravidlum jsou nepromlcitelne a tim padem je mozno je trestat i zpetne. U nekterych pripadu i roky pozdeji.
 
Zdravím také,
tohle vlákno se mi docela líbí... pokud je hráči zpětně uložen trest asi by taky měl být doložitelný. To je jako trest v reálu... máme zákony, ty potřebují důkazy.
A stejně tak by asi mělo být ze strany supportu zodpovězeno na případné otázky ze strany potrestaných hráčů (i ti mají právo se hájit) a ne, že se neustále mele v odpovědích to samé a "potrestaný" hráč se nic nedoví... Nebo si na otázky má založit nový ticket?
 

DeletedUser

Guest
Dobrý den Dizet,

tuším, co myslíte, nicméně k tomu se Vám veřejně vyjádřit bohužel nemůžeme. Tudíž pouze ve všeobecné rovině co se komunikace hráč - herní podpora týče: hráči se vždy snažíme vysvětlit, na jakém základě byl zablokován a co porušil, aby se posléze mohl obhájit a prokázat nám, zda zablokování bylo oprávněné nebo ne. V některých případech je to ale náročné - hráč píšící naprosto zcestně, nečtoucí naše reakce nebo celkově náročný případ, který sám o sobě vyžadoval kontrolu do velké hloubky, a pojmout všechna data do rozumné a co nejstručnější odpovědi je obtížné. Chce to tedy občas trpělivost z obou stran. V tiketu dostanete odpověď na své otázky, vyčkejte prosím na kompetentní osobu, která je nyní poněkud vytížena.

S pozdravem
Theron
 

DeletedUser9905

Guest
Ano, hráč píšící zcestně jistě není raritou, nicméně ještě více smutné je, když hlavní cheathunter nečte reakce hráčů, píše zcestně a navrch jedná arogantně, pak je totiž každý, byť i oprávněný požadavek, předurčen k neúspěchu.
 

DeletedUser3960

Guest
Jen pro uplnost doplnim ze prohresky proti pravidlum jsou nepromlcitelne a tim padem je mozno je trestat i zpetne. U nekterych pripadu i roky pozdeji.

a jen tak pro úplnost support přeloženo do češtiny znamená podpora. Koukám, že té se moc hráčům asi nedostává, ale za to trestů se rozdává hodně. Přeber si to jak chceš. Hlavně nevyhrožuj
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser75

Guest
Support má více povinností,nejen podpora hráčů ve hře,ale taktéž hlídání pravidel a VOP ve hře.
Koukáte špatně, denně je x ticketů,kde hráči žádají o pomoc či vyjasnění herních mechanismů, a support jim pomáhá tyto problémy řešit.
 

DeletedUser3960

Guest
Support má více povinností,nejen podpora hráčů ve hře,ale taktéž hlídání pravidel a VOP ve hře.
Koukáte špatně, denně je x ticketů,kde hráči žádají o pomoc či vyjasnění herních mechanismů, a support jim pomáhá tyto problémy řešit.

sorry, ale očekávám odpověď od Albinuse. Navíc si myslím, že členové supportu by neměli hrát grepolis. A co kdyby jste místo těch ptákovin posílali zprávy, jak se změnila pravidla?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pokusim se vam tu odpovedet vsem trem, stejne jste to psali jen proto.

Nejdrive Dizet

Trest jsem vam v ticketu dolozil tak jak mame dovoleno. To ze vy tomu neverite je smutne, nicmene, dukaz jsem vam zaslal.
A co se tyka vasich otazek, snazil jsem se vam je zodpovedet ja, po me administratorka, ted aktualne zastupce administratora. Ani od jednoho jste vysvetleni nepochopila, neakceptovala. Vy mate proste svou pravdu a nic jineho neslysite. V takovemto pripade je domluva tezka.

A dale Gigssy11

Vetsina me odpovedi je stejna jako vasi partnerce. Pokud vy nectete co vam pisem, nechcete to akceptovat a apriory mate sou pravdu, tak je domluva tezka, ne-li nemozna. A arogantne, pokud se tak da odmerene chovani nazvat jsem se zacal chovat az po vasich invektivech vuci me osobe a supportu obecne. Takze, sam se chovejte slusne a lide se k vam budou chovat stejne.

A nakonec dokblanka

Jen tak pro uplnost, nazev me pozice je hlavni cheathunter, coz predpokladam si dokazete prelozit, stejne jako jste zvladla slovo support. Takze asi tusite co je naplni me prace. To ze se funkce a naplne spojuji, ze je nas tu pet a pul, takze vicemene vsichni delame co je potreba, je vec jina. To jen pro poradek.
A pokud si tu kdokoliv myslite ze rozdavat tresy me (nas) nejak tesi, ci uspokojuje, mohu vas upozornit ze tomu tak neni. Ja bych byl stastny kdyz vsichni dodrzovali pravidla a ne podvadeli, snazili se pravidla obchazet...a vubec podvadet.
Co se hrani cleny supportu tyka, tak to s dovolenim nechte na rozhodnuti majitelu hry. Ty nejen ze povolili hrat supportu, moderatorum...ale oni to doporucuji. Jak jinak bychom mohli lidem radit, dohledavat problemy, chyby... kdyz by jsme hru neznali.
A pokud vy vite o nejake zmene pravidel tak prosim o to aby jste nas poucila, protoze pravidla se nemeni, ani tresty se nemeni bez toho aby to bylo hracum oznameno. Takze....zas "VY VITE", "VY MATE SVOU PRAVDU"..

P.S. omlouvam se za preklepy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser75

Guest
sorry, ale očekávám odpověď od Albinuse. Navíc si myslím, že členové supportu by neměli hrát grepolis. A co kdyby jste místo těch ptákovin posílali zprávy, jak se změnila pravidla?

Na úpravu pravidel byli VŠICHNI upozornění zprávou na hlavní stránce hry. Jestliže to někdo nečte,je to jeho chyba.
 

DeletedUser10779

Guest
Měl bych dotaz ohledně slušnosti ve hře,pokud se tady mohu zeptat. Vložím sem zprávu,kterou jsem v nedávné době dostal a byla mnou nahlášena na suport. K mému úžasu nebyla nijak potrestána,hráč si v klidu hrál dál. Jen by mne zajímalo,jestli to je normální a jakým způsobem se tyto sprostosti suportem hodnotí.

*Nevhodný obsah - zkopírovaná soukromá zpráva*

Omlouvám se za vložení této sprostosti,ale z důvodů zachování autenticity zprávy jsem jí sem takto nakopíroval. Ale podle suportu na světě Ypsilon to nestálo za žádný trest. Děkuji za vysvětlení
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9881

Guest
Může se prosím někdo v vás z vrchnosti grepolisu vyjádřit k předchozímu příspěvku hráče froganera???
Hrozně mě zajímá vaše vyjádření o nepotrestání hráče!!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru