• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výklad pravidel

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dobrý večer abatysa & Froganer,

litujeme, ale nesmíme rozebírat s ostatními hráči průběh šetření cizího hráčského účtu. Vězte ale, že veškeré prohřešky vůči pravidlům jsou potrestány spravedlivě.

S pozdravem
Theron
 

DeletedUser9881

Guest
Spravedlivě???
Si děláte srandu ten dotyčný hráč za ten text co tu je a co napsal nedostal ani pitomej chraněnej ban!!!
A froganer nebyl jedinéj komu takovou zprávu poslal.
To je spravedlnost??Tak že se tu může vesele urážet vyhrožovat a vy tomu jen přihlížite!!!
Tak na co tady máte ty pravidla když na každého je jinej metr???
Si tady už děláte z lidí srandu???
 

DeletedUser10779

Guest
Mohu se zeptat proč bylo vymazáno to,ohledně čeho jsem měl dotaz,který nebyl zodpovězen? Jak mi toto chcete zodpovědět,když jste vymazali podstatu mého dotazu? Připadá mi,že si tady z nás support dělá srandu,nebo není schopen odpovědět? Mne jen zajímalo,ohledně čeho posuzujete sprosté příspěvky,kde je druhému hráči přána smrt a podobné zvěrstva. Ale asi to je v pořádku,protože support s tímto nic nedělá a ani není schopen slušnému hráči tento problém zodpovědět. Jsem znechucen tímto přístupem a schováváním se za mlčenlivost.
 

DeletedUser

Guest
I přes odstranění dané soukromé zprávy moderátorem fóra z části Vašeho příspěvku máme stále možnost ji vidět. Urážky jsou bodovány, pokud počet bodů překročí 24, dojde k zablokování účtu na 24 hodin, takto ve všeobecné rovině. O tomto případu konkrétně mluvit nebudeme, poněvadž nesmíme, došlo by k porušení ochrany soukromí a dat daného hráče. O Vaší stížnosti na nepřiměřený trest jsem uvědomil hl. cheathuntera. Více udělat nelze - výsledek přešetření se nedozvíte.

S pozdravem
Theron
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10779

Guest
Děkuji za zodpovězení a ještě mám jeden dotaz ohledně tohoto tématu. Pokud jsou urážky v OZ třeba z poloviny vytečkované,ale z kontextu je jasné co tím chtěl dotyčný říci,posuzuje se to jako urážka,nebo ne? To,že nemůžete informovat o výsledku šetření samozřejmě chápu.
 

DeletedUser

Guest
I přes vytečkování, vyhvězdičkování... či jakékoli jiné upravení urážky je brána jako v plném významu.

S pozdravem
Theron
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru