• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výslechová místnost - Rozhovory

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser7082

Guest
Dobré odpoledne všem,

jak už to bývalo u mě zvykem, tak i tady budu dělat rozhovory a jeden zmíněný už uděláme dnes a to se zkušeným SVK hráčem, který náš CZ grep navštíví vůbec poprvé. Pokud Vás zajímá jako jsou jeho cíle, co si myslí o CZ a zároveň o SVK, tak zde nakukujte, rozhovor by se zde měl objevit mezi 20-22 hodinou večerní ..

Jinak rozhovory by se měli objevovat častěji, ale to v návaznosti na práci u mě ... Tak snad jsem některé čtenáře potěšil.

Nashle večer ! :)
 

DeletedUser8979

Guest
"Zkušený" dnes znamená "zlatkař" ne ?
smiley_emoticons_lol.gif
To je jedno,pošleme ho s čechama tam odkud přišel
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_lol.gif
...Ne,dělám si samozřejmě srandu,jsem zvědav jaká tam bude sestava :)
 

DeletedUser11706

Guest
ja ho skusím ,vypada zajimave ,doufam ze najdu dobrej kolektív :)
 

DeletedUser7082

Guest
Rozhovor bude na světě do 15-20 min.. :) Doporučuji chvilku vydržet ! :)
 

DeletedUser10358

Guest
Draku,je 22:10,čekáááááám,chci si před spaním čííííst:))))))
 

DeletedUser7082

Guest
Tak je to tady, historicky 1. rozhovor světa Korint a to se Slovenským hráčem "Afiosko" ...
Přeji příjemné čtení ..

  • Ahoj, děkuji ti, že jsi souhlasil a udělal jsi si čas pro tenhle rozhovor. Nejprve bych tě požádal o představení se a nějaké zájmy zda-li máš, které jen tak člověk nezjistí na grepu.
  • Ahoj volam sa Marek. Mam 21 rokov. Rád športujem, davam prednosť futbalu. To je asi všetko

  • Jak už jsem vzpomínal ráno, tak pocházíš ze Slovenských vod, já sám tě znám z Chi, kde bychom mohli říci, že kraluješ v TOP 3, jak se ti líbí celkově na SVK a nenapadlo tě někdy zkusit jinčí terén a změřit síly s jinými hráči ?
  • No grepolis hrám už strašne dlho takže už mam aj nejake tie skúsenosti. A teraz idem s kamošmi po prvý krát na Cz server takže je to pre mňa velká výzva a rozhodne sa na to tešim.

  • Nikdy jsi na CZ serveru nehrál, určitě ale znáš spousty hráčů z tadyma a zaslechl jsi i různé povídačky, jaký máš pohled na CZ grep + jaký máš pocit před svým 1. Světem v neznámém prostředí ?
  • Takže určite bude na českom servery vela kvalitnych hráčov ktorý mi budu znepríjemňovať život. Ale je to len hra a všetci hráme pre radosť. Myslím že bude ostrý štart kedže sa budu všetci chcieť ukázať že su najlepší. Ale my tam ideme s partou kamošov takže Vás všetkych určite potrápime

  • Dáváš přednost Dobývání x Vzpouře ? Co říkáš na nastavení nového světa ? Máme zde rychlost 4/3, co si myslíš o téhle kombinaci se Vzpourou ?
  • Ja osobne preferujem vzburu. Rád útočim a dobíjam hráčov som súťaživý tip človeka a čo dodať k rýchlosti som spokojný všetko sa bude rychlejšie stavať aj verbovať a tento superýchly svet v kombinácíí so vzburou musím povedať, že som spokojný.

  • Několikrát jsi tady vzpomenul partu přátel, z tvých očí a nastavení světa, jaké jsou dle tebe cíle ? Čeho by jsi chtěl dosáhnout ?
  • Na tento svet nejdeme štýlom nabrať rýchlo do spojka 60 ludí. Osobne sa mi to neosvedčilo potom prichádzajú komplikácie ktoré oslabuju spojenectvo. Všetci dobre vieme že spojenetvo je take silné jako jeho najslabší článok. A naše ciele no dúfam že sa nestratime a bude o nas Cz server ešte dosť počuť.

  • Dneska jsem četl na fóru reakci cituji „pošleme ho s čechama tam odkud přišel” (myslel to s humorem) , co by jsi takovému hráči vzkázal ?
  • No tak čo môžem takímto hráčom vzkázať. Dúfam, že budu aj v hre takí dobrý jak na fórku. No a pokial viem zajtra začina server takže sobotu sa môžu ukázať.

  • Chtěl by jsi závěrem vzkázat něco čtenářům případně tvým budoucím protihráčům ?
  • No ak môžem tak Vám držím palce a vystavujete rychlo mestečka nech môžem preberať :)

Tímto děkuji Afioskovi za rozhovor a jeho čas. Budu rád za případné návrhy pro další kandidáty pro rozhovor, jinak si budu vybírat sám. A zítra to začne, takže tím začnou vycházet i blogy. Budu rád za připomínky a hezký večer přeji ! :)

S Pozdravem
Poho203 alias Overak
 
Nahoru