• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Všeobecný souhrn aliancí světa Lambda

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Brzy budu přepisovat.
BROOKBROTHERS přecházejí pomalu, ale jistě, pod Ruce Ďábla, Až do konce... v současném stavu pravděpodobně také nevydrží....

Co se týče toho zbytku, co neodpověděl, tak o HEXA ani o Tartaru se toho právěže moc neví a větší tlak je zbytečný, protože mi ještě neodpověděli ani slovo :) (a zprávy jsem mohl psát komukoliv, stejně neodpověděli)
 

DeletedUser

Guest
Myslím že ohledně Brooků to nebude jediná změna kterou bys asi ve velmi brzké době mohl aktualizovat... Začalo se toho najednou dít docela dost, skoro to až nestíhám...

O HEXE ti teoreticky můžu zkusit něco zjistit, ale popravdě teď moc nevím. Zkusim to a dám ti vědět, pokud tam pár hráčů co se mnou spolupracovalo ještě hraje, tak bych z nich třeba alespoň něco dostal...
 

DeletedUser

Guest
Když se ti to povede ... proč ne...

Ale bohatě by stačilo, kdyby jsi je nabádal k tomu, aby se mi ozvali sami. Přeci jen tam máš asi větší kontakty než já. :)
 

DeletedUser

Guest
Hele zkusím ti "naservírovat" Hektora, ale teď se učí na zkouškové, takže mi napsal, že čas bude mít tak zítra, že teď jen kontroluje kde co, ale ani sám moc nehraje...

Takže pak uvidim :)
 

DeletedUser8994

Guest
Upraven jeden ze zakladatelů aliancí Ruce Ďábla. Vysvětleno v poznámkách.

Ten zakladatel byl správně Mira Hruza, byli uváděni zakladatelé aliancí Ruce Ďábla, o kterých to shrnutí přece bylo a v závorce za jakou původni ali z těch 4 jsou. Protože v opačném případě, ani já jsem nebyl zakladatelem aliance Marathón.
 

DeletedUser

Guest
Jelikož na Lambdě se právě rozpadají dvě aliance z TOP 15, musel jsem náhle změnit téma a sbírám informace od zaineteresovaných stran :)

Předpokládám, že v průběhu zítřka (sobota 12.1.).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru