• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

V. vydání - Vaše reakce a názory

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40
  • Vytvořeno

Oznámkujte toto vydání jako známkou ve škole (1-nejlepší, 5-nejhorší)!


  • Celkový počet hlasujících
    53

DeletedUser

Guest
Hmm a na Slovenskom fore je ticho. Teraz neviem ci je to dobre, ci zle.

Je zaujimave ako to tu berie niekto vazne, tie clanky. Ved je to virtualny svet, ze sa niekomu kvoli tomu dviha krvny tlak... nechapem. :cool:
 

DeletedUser

Guest
Můj osobní názor je totožný s ostatními. Toto je zatím nejhorší vydání časopisu.

Janzik
 

DeletedUser5567

Guest
Ona ta kvlaitu časopisu prostě vychází z toho kdo ty články povětšinou píše a přiznejme si, že to nejsou profesionální novináři ale (v lepším případě) normální lidi, co to dělají jen tak. K subjektivitě těch "světových" článků- jsem člen ali, tak mám právo ji trochu protěžovat, nikdo nikomu nebrání do Orákula napsat vlastní článek případně polemiku...

grafika nic moc, v tom pdfku to vypadá dost divně... tabulky jsou podle mého zbytečné (koho to zajímá? lidi z dotčeného světa to mají vědět a zbytku je to jedno).
Celkově nuda (už se mi to ani nechce číst celý heh
 

DeletedUser

Guest
Myslim ze vacsina z hracov su deti, maximalne tak pubertaci. Z tych reakcii na clanky to aj vidno.
 

DeletedUser

Guest
No jasně někdo z redakce řekne jsou to malé děti :D opravdu vtipné v tom případě ti celá Gama bude kazit věkovej průměr.
 

DeletedUser

Guest
má nepřesnost

přebírání neaktivních hráčů je podle mě běžná taktika možná by se aliance měly zamyslet nad tím proč neaktivní hráče mají? Mi to nepřipadá jako špatná věc, Grepolis je přeci válečná hra a silnější, chytřejší a vytrvalejší vyhrávají. Teď k Zdisinko k tvému článku, podle mého opravdu nebyl nestranný, co se týká projektu Tripolisu a spojenectví Strážců s Wing nelze to srovnávat (mám dobré informace vždyť jsem Tripolisu dal jméno právě já), dále se mi nezdá podle mě účelově dodané tabulky někdy z února. (pokud nejsou účelově použity je poněkud nešťastné používat tak starou statistiku před uzávěrkou zvláště když jde o dost dynamickou hru).
Jinak časopis pravidelně čtu líbí se mi. Doufám že se bude zlepšovat.

omlouvám se, za svou chybu, o aktuálnosti statistiky, kterou udává Zdisinka ve svém článku,
 

DeletedUser

Guest
mne sa cislo pacilo a takto ak mate problem s informatorom pre dany svet rieste to priamo s nim ak su problemy take ze sa proti nim ohradi vacsina daneho sveta tak napiste ohladom toho ze chcete ineho informatora som zvedavy kolko z vas mudrlantov sa prihlasilo za informatorov hracskych svetov prist a hodit kritiku vie kazdy ale kto z tych kritikov aj nieco robi aby sa to zlepsilo
mozno to dam aj v cestine sice viac po cesky hovorim nepisem skoro nidky ale skusim

mene kecat vic delat pro to aby se neco udelalo :grepolis
 

DeletedUser3382

Guest
skipii

Třeba na Travi*** byl Hrající Mhčko účet...většinou založený účet, na který se nedalo útočit a který měl za úkol sledovat hráče a přinášet o nich info. Případně se tam psalo, místo suportu....
Tak bylo celkem zaručeno, že se mohl tento účet pohybovat mezi hráči a zjišťovat mezi nimi informace a i řešit případné problémy.

Ale jedna věc.
Každý hráč, který bude psát do časopisu, bude kopat za svojí alianci - málo hráčů si bude dávat pozor na to, co píše. Vždy to bude nějakým způsobem zkreslené. Přesto si má ověřovat informace i jinde a ne psát něco "z hlavy" či ze strany spřátelených aliancí proti někomu proti komu táhnou válku ....protože to nemusí být "přesné" Pokud chce o něčem psát, je dobré to mít podložené z obou stran, či případně z vícero zdrojů...Jak přátelské, tak nepřátelské strany.
Vezměme si, že Nepřítel to vidí jinak než strana druhá a ....pak vznikají...problémy
Tady je informátor v alianci a prostě je jasné, že jeho myšlení a vše se točí jen kolem něj a prostě nesmí zapomínat na to, že Novinář se musí snažit být nezaujatý.

Taky mě napadlo psát do Orákula....a pak jsem si řekla.
1, Neumíš češtinu...půlka lidí tě kvůli tomu sežere.
2, Budeš zaujatá - budeš nadržovat své alianci a spoluhráčům...a tím se dostaneš do dalších konfliktů a Zbytečně.
To byl důvod proč jsem se na to vykašlala (protože vím, že bych nedokázala psát nezaujatě)....a proč se na to vykašlala další spousta lidí.

Podle mě...to v jiných hrách mají po-řešené LÉPE - Nehrajícím účtem, který se může pohybovat kde chce a psát komu chce. Tím si myslím i dostane k lepším informacím. Nezbude mu, než se ptát více stran a jeho ....poznatky tak budou nezávislé a kvalitnější. Nebude mít tendence se někomu mstít za útočení na jeho hráče.....asi tak.
Nebylo by naškodu, kdyby Informátoři z jiných světů se zajímaly...o jiné světy. Info by bylo dle mého přesnější. Sice by to zabralo víc času, ale....

Jinak...."řešení s Informátorem Gamy zamrzlo na Mrtvém bodě" ale to už je jedno :D Vlastně nás to nepřekvapilo....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no shari v prom kroku by bolo dobre keby si vedela pravidla fora ohladom inych hier a pisania ich mien :)

dalej je sice pekne ze su zariadeny inak a maju nejaky ucet niekde na ktory mozes aj utocit a mozes aj pisat ako support ale co nas do toho :grepolis
aj tu su test konta ale nie medzi hracmi a dalej kto tam na tom konte sedi a pise si a hra aj ked to nema ziadny zmysel hrat hm :D support predpokladam tej hry ale tu support ma ine funkcie a casopis robi niekto iny

takze na grepe je tpo takto ak chces byt informator prihlas sa z cestinou su tu aj korektory ktory to opravia a podobne da sa to zariadit a nie kazdy musi pisat zaujato len preto ze je v nejakej ally
 
Nahoru