• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

V. vydání - Vaše reakce a názory

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40
  • Vytvořeno

Oznámkujte toto vydání jako známkou ve škole (1-nejlepší, 5-nejhorší)!


  • Celkový počet hlasujících
    53

DeletedUser40

Guest
Vážení čtenáři, přátelé, tímto chci předem všem poděkovat za všechna hodnocení, jsem rád, že je o časopis zájem. Jako redakce si toho samozřejmě všichni vážíme. Přičemž těch objektivních hodnocení určitě.

Je mi líto, že někteří hodnotí celý časopis podle několika stránek, bohužel s tím nic nenadělám (i když mne to opravdu vůči jiným kolegům z redakce mrzí). Co se totiž týká problému ohledně pravdivých a nepravdivých informací, tak k tomu mohu říci jediné. Už jsem za tu docela dlouhou dobu, co Orákulum vychází, pár takových problémů zažil, ovšem vždy to bylo jen kvůli tomu, že daný informátor se do své funkce teprve vžíval, takže si těžko sháněl kontakty, případně informace apod. Přičemž plně věřím, že takto tomu bylo i v tomto případě. Nepotvrzuji a ani nevyvracím tu věc, že některé informace mohly být mylné, něco takového se může vždy a komukoliv stát. Neznám poměry na světě CZ Gama, proto nemohu říci, kdo má pravdu. Avšak zdisinka má stále moji důvěru. A proto věřím, že s příštím číslem již budete v tomto ohledu spokojeni.

A zároveň Vás prosím o přesunutí debaty do tématu: Návrhy a nápady pro informátora světa Gama. Zdisinka si Vaše rady a přípomínky jistě velmi ráda vyslechne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Myslím si že nikdo z nás nemá chuť se zdisinkou cokoli řešit. Nepsali jsme Zdisince ale redaktorům časopisu!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pak ovšem nevím, jakou má váhu cennosti tvůj příspěvek. - Kdyby na váhách pro slova byly minusové hodnoty, zařadil bych to zřejmě tam... Bez urážky. Nechcete-li to dál řešit, zkrátka to dál nerozebírejte. Jonik uvedl pouze možné vyřešení konfliktu. Nemáte-li zájem ho dál rozpitvávat - Nechte to tak, jak to je.
 

DeletedUser

Guest
O čem se tady bavíme? Vy pošpiníte ve svém časopisu naše jméno aliance a my si to pak máme vyřikat se zdisinkou? To je asi špatně! Doložíme společně důkazi že Váš časopis nepíše pravdu a každopádně trváme na omluvě v dalším čísle. Není samozřejmě problém aby někdo od nás Wing, imortal se zdisinkou napsali pravdu. Ale uvádíte tady prostě lživé údaje a my se ohrazujeme. Za to půjdeme diskutovat někam kde to nikdo neuvidí?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pochopitelně, jste v právu bránit Vaší alianci, ale to důležité již vyřkl šéf redaktor a tímto prosím, aby jste svou debatu přesunuli sem . Pokud máte pocit, že je jméno Vaší aliance očerněno, pak tímto způsobem, který mnohým lidem připadá jako dětské hádky to moc nezlepšíte. Avšak to je pouze můj úhel pohledu. Mimochodem, doporučuji Ti přečíst si pravidla (Konkrétně §6 odstavec 3)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Vy pošpiníte ve svém časopisu naše jméno aliance a my si to pak máme vyřikat se zdisinkou?
Já už jen podotknu to, že ten článek napsala zdisinka, tudíž nevidím problém v tom, proč byste si to s ní neměli vyříkat. Ona se taky nabízí otázka s kým jiným? Co my, jako redakce, můžeme udělat s tím, že jeden z našich kolegů napsal něco pro některé nevhodné? Před chvílí jsem s ní o tom mluvil, přičemž nevidí problém se Vám omluvit.
 

DeletedUser3382

Guest
Informace

Upravuju, protože jsem si všimla až po napsání tohoto příspěvku....reakci redaktora.

OK...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
O problému již vím, ovšem lze ho vyřešit jen komunikací se zdisinkou. Více k tomu nemám co říci. Pokud máte na mne, jako šéfredaktora, něco více, můžete mi klidně napsat soukromou zprávu, rád se s Vámi o dané věci pobavím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak to jsem netušil že Morfeus je Kozmicz:D Škoda že tam není svět beta:(
 

DeletedUser

Guest
Docela povedené číslo. Ale čekal bych více obecných informací o Deltě, takto to bylo téměř samé KTC tu, KTC tam atd. Delta je mnohem víc než KTC. To že informátor je z KTC tomu zrovna moc nepřidává..i když je to pochopitelné.

Žádné info o tom jak *ROMA* dostává po koulích, jak za poslední měsíc ztratila 400 měst... (bývalá ali informátora?) a jak ji RČV a HoG tlačí.

Žádný hlubší popis bojů a válek a vývoje třeba top 5 nebo top 10 aliancí...celkově si prostě nemůžu pomoct ale je to zaměřené strašně na KTC a méně na Deltu.

Ale zase je to první číslo od kazmiho, tak jsem zvědavý na další měsíc... :)

Zase tak zlé to nebylo, ale kritika musí být :cool:
 

DeletedUser5002

Guest
Bohužel musím říci, že mě toto číslo časopisu zklamalo jako žádné jiné.
To že chyběli informace z většiny českých světů se asi ovlivnit nedá. Bohužel nejsou lidi co by psali, ale to, že některé světy píšou děti jako Kaczmi je katastrofa. Článek o Deltě. Co to má být za propagandu? Aliance KT-C je tam zmiňovaná jak KSČM za dob totality.
Samozřejmě, že tam jsou hráči, kteří hrát umí, ale více jak průměrná tato aliance není.
To samé aliance Roma. Je to spojení aliancí, kteří byli před zničením a rozpadem a šly se sem schovat. Určitě ani tam nejsou tací všichni, ale zasvěcený z delty my určitě dají za pravdu.
Takže to shrnu. Samozřejmě chápu, že po té, co byl Kaczmi na Deltě vyhlazen a dostal od KT-C účet po končícím hráči tak je této alianci zavázán. Chápu i že dvanáctileté dítě jako je on se dá velmi lehce ovlivnit. Dovedu si i živě představit jaké orgie si užíval, když tento článek psal.
Podle mého tak jediné čeho mají KT-C nejvíce jsou body, ale to už rozhodně dlouho nepotrvá, jelikož mají 1/3 aliance neaktivních a stále ztrácí více a více.
Bitevních bodů nemají ani náhodou nejvíce a v zabraných městech jim také dochází dech a připomenu i Roma. kdopak asi vládne statistice ztrácených měst na Deltě? Ano správně jsou to Roma která musí být jako věrný spojenec KT-C vyzvihnuta též i když jediné z čeho má body jsou nábory. Velmi pěkně je napsané, že se tam šly schovat hráči z PLI kteří stáli před totálním vyhlazením, a jak Roma nabrala 7 mil bodů. Já když se kouknu na statistiky tak vidím, že za poslední měsíc Roma stratila přes 4 miliony bodů a jediné co zabírá jsou opuštěnky či vlastní hráče jako správný mrchožrouti. Ještě Doplním, že Roma za poslední měsíc získala 350 000 útočných bodů a 2 500 000 obraných bodů:)
http://cz.grepostats.com/world/cz4/alliance/2932/colonizations
http://cz.grepostats.com/world/cz4/alliance/2932
Schválně se podívejte kolikrát Kaczmi zmiňuje ve své propagandě KT-C. Ale přitom jediné čeho mají nejvíce jsou opravdu jen stavitelské body. RčV mají nejvíce bitevních bodů a stále i nejvíce útočných bodů. Proč to tedy kaczmi napsal tohle? Cituji "V útočných bodech zatím vedou Rytíři černé vlajky, jak
je vidět, ale nedávno založená aliance KING TIGERSCONQUERORS je rychle dohání." To tvé nedávno už je skoro půl roku a nejspíše to má omluvit, že ještě stále nejste první. V počtu zabraných měst vede kdo? Samozřejmě opět RvČ, ale tahle statistika se ti asi taky nehodila do krámu.

Podle mě bylo tohle nejhorší číslo ze všech. Špatné informace a pošpiňování aliancí v rámci propagandy jiných.
Co se týče Epsylonu tak je opět zmíněné jak nás lidožrouti na Epsylonu vyhladili. a donutili mě restartovat. K tomuto tématu jsem se vyjádřil už dost.
Bylo by fajn mít objektivní názor a né je vyzdvihovat Lidožrouty.
Aliance Lidožroutů by prohrála s Bratrstvem Neohrožených. Vždycky mi se budou ty paka od nich psát že jsou nejlepší, ale proč tedy prosili spojence o pomoc? Proč se spojili s RP,VS,NK,GW a mnoho dalšími aliancemi? Jen proto, že sami na to nikdy neměli! jen co byla hrozba zažehnána tak se konfederace začala pomalu rozpadat a lidožrouti jak už je u nich klasické napadají a ničí své spojence které nepotřebují a nečekají to.
Jinak co se týče toho vyhlazení tak nevím:) copak to je za aliancí v bitevních bodech na 6. místě:) Já myslel, že BN bylo na Epsylonu vyhlazeno od mocného amatéra slečny jedinečné. Je to celé k smíchu. Jednou se oběvim vedle mrsone, zaberu mu město a doufám, že už hambou bude chodit jen kanály :grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
firstazazel

Naprosto s tebou souhlasim opravdu nepovedené číslo!
 

DeletedUser

Guest
Bohužel, musím se také přidat ke kritice tohoto čísla. Ačkoli oceňuji vaši snahu o přinášení zpráv o zajímavých osobách ze světa Grepolisu. Bohužel zpravodajství ze světů samotných je v tomto číslu naprostý výsměch, tedy pokud mluvíme o světě Gama na kterém hraji prakticky od jeho spuštění a mám tedy trochu přehled jak o současném dění tak i nemálo o jeho minulosti.

Pokud by jsme chtěli mluvit alespoň o nějaké novinářské práci tak článek z minulého čísla o Gamě CZ jehož autor byl martinvrbi vezmu jako příklad. Nebyla to pouze změť statistik zabalena do nějakých zamlžených představ o dění na tomto světě (formou zcela jednostranného pohledu jednoho zaujatého hráče) jaký předvedla zdisinka. Martinvrbi se snažil spojit informace a názory předních hráčů aliancí na serveru a čtenáři umožnit náhled po pozadí dění na serveru. A myslím, že se mu to povedlo.

Pokud se zdisinka jak tvrdí snažila navázat na práci Martinvrbi z minulého čísla tak se ji to bohužel těžce nepovedlo.

Reakci redakce čísla pak také příliš nechápu, kdy nejspíš jsou natolik zoufalí získat alespoň nějakou zprávu ze serveru, že nechají psát o konfliktu mezi aliancemi někoho kdo je vlastně přímo účastníkem konfliktu samotného. Je to jako by například německý vojenský redaktor za druhé světové placený přímo armádou psal článek o postupu jeho vlastních vojsk při válečném konfliktu s jiným státem.

Mohu se jen děsit čeho se dočkám v dalším čísle.

Váš čtenář.

E.
 

DeletedUser

Guest
Pokud se nepletu a moje oci snad jeste vidi dobre, byli jste uz dvakrat upozorneni, abyste srovna TENTO problem resili jinde.
Neznamena to, ze by nekdo nechtel umoznit ctenarum vyjadrit svuj nazor na tu ci onu vec, ale rozpitvavat stale tu stejnou pasaz z casopisu ... opravdu nechapu, co na tom stale vidite.
Hodnotit CELY casopis kvuli JEDNOMU clanku mi pripada az tragicky smesne. Bohulibych kecu, ktera aliance je lepsi, horsi a ktera se naopak citi ublizena tu uz byl dostatek a nema cenu to dal resit.
Treba si nekteri ze dotycnych stezovatelu udelaji chvilku a prectou si to.

PS: Nikdo Vam damo a panove nebranil se pripojit k redakci. To, ze jste tuto informaci pominuli a nepovazsovali ji za hodnou vasi pozornosti je pouze vas problem, nikoli problem casopisu.
 

DeletedUser5002

Guest
Ovšem že to není úplně aktuální, ale z článku jde vidět za koho kopeš a to je podle mě špatné. Můžeš říkat jak je KT-C dobré, můžeš říkat i jak jsou Roma dobří, ale ve většině statistikách první nejsou tak proč jim tolik pozornosti?
To že je ještě hned rozhovor s tvým novým vůdcem je fajn, ale akorát to doložilo co tě zajímá. Zapoměl jsi však, že píšeš pro nás a né pro sebe. Kromě toho, že ve svém článku vychvaluješ KT-C a Roma mě nic jiného nezaujalo. Vše ostatní spadalo do průměrného okrajového psaní.
Názor však byl na celé číslo a né jen na tebe.

PS:nepotřebuji uspokojovat. Nečekám od kaczmiho nic závratného."Článek nebyl na nikoho příměřeně zaměřen"
Předpokládám, že to mělo znamenat, že článek nebyl na nikoho zaměřen.
Můj osobní názor je, že teďka si si chtěl napsat to co si chtěl. Chválit a vychválit tvou novou ali. Klidně piš dál. Možná by jste si měli založit v KT-C vlastní časopis. Třeba Rudé Právo :)
Ale hlavně aby tě někdo četl. Každý ať si udělá svůj názor.Tohle je můj.
Psát by jsem možná mohl a možná i budu. Ale nemám čas. Nehledě na to jsem byl měsíc doma bez netu takže to ani nešlo. Uvidíme
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No neboj Zazo, do příštího čísla to ještě zkusím, jestli tě zase neuspokojím tak to zkus ty. Článek nebyl na nikoho příměřeně zaměřen, snažil jsem se zachytit fakta která se za ten a minulý měsíc stala, protože v minulém čísle CZ Delta nebyla. Přijímám tvou kritiku a pokusím se to jak nejlépe spravit, jestli chceš ještě s něčím pomoct, budu rád, tu máš vyhrazený prostor :)
 

DeletedUser

Guest
Sargeras

Jestli se nepletu tak my co jsme byli upozorněni si píšeme jinde. Vše co nyní je na tomto fóru se týká kvality tohoto čísla.
Nebo bude lépe umlčet i ostatní co napíšou, že je něco špatně, nejen v našem světě?
 

DeletedUser

Guest
podle mne to bylo nejhorší casopis ze vsech. a souhlasim se zazem
 
Nahoru