• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Vařečka nápadů, aneb z bojiště do kuchyně

DeletedUser

Guest
banner_recepty.jpg


Jsme lidé a nejen z boje člověk jest, aneb hladový voják špatně bojuje a brzy dezertýruje
tam, kde jest kuchyň a dobrá krmě :)
Co takhle si popovídat o receptech, dobrém jídlu, pití a vše o domácnosti, úpravy bytu,
grilování atd. Doufám, že zde se poznáme a pobavíme a největší hádky a spory budou
( zda jíška nebo zásmažka ).
Je možno též se podělit o krátké příběhy z kuchyně, grilovačky, neb kutilství :)
 

DeletedUser

Guest
, tak copak dobrého mi poradíte na oběd, nebo večeři ? :)
nestyďte se, i přes název babinec ráda uvítám i mužské kuchaře .)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10058

Guest
z tohoto tématu budou lidi tloustnout.přečtou si o dobrém jídle a půjdou vyloupit ledničku:DDD
 

DeletedUser

Guest
zdravím, známe se ze ztracenýh ostrovů :)
no, ale zase na depresi je jídlo skvělé a co vím i po boji se holdovalo až se stoly propadali
 

DeletedUser10058

Guest
když dneska je to samá grilovačka a dieta a ty staré české recepty od M.D.Retigové se už moc neberou.a já vařím převážně poctivou staročeskou kuchyn.:)
 

DeletedUser

Guest
hm připomněla jsi mi, kritiku na mé psaní zde, staročeština a dnešní jazyk.
mimochodem vařený jazyk, křenová omáčka a houskový knedlík mňam
 

DeletedUser10058

Guest
jéžíš no a už to začína.to je dobrota.ani taková kachnička pečená s červeným zelím a houskovým nebo bramborovým knedlíkem není k zahození..
 

DeletedUser

Guest
,když jsme u zelí, jak děláš to červený, jelikož nevím, já ho dělám stejně, jako bílý ?
 

Thasoss

Grepolis tým
O Thassovi je v realu zname, ze moc omacky a pecene maso nemusi :p Staci mi brambory na tisicero zpusobu :)
 

DeletedUser10058

Guest
ty jsi z Brna vid.vy moraváci děláte zelí jinak.s trochou jíšky nebo zaprášit moukou.český zelí je trochu jiný.osmažíme cibulku se špekem do zlatova a přidáme to uvařené červené zelí uvařené s kmínem,bobkovým listem,pepřem a novým kořením.dochutíme podle své chuti trochou octa a cukru.je lehčí a já ho miluju
 

DeletedUser

Guest
já zahušťuji strouhaným bramborem s moukou. Jak uvařené zelí, já ho mám furt v pytlíku a ty už vaříš :)
 

DeletedUser10058

Guest
ne že bych vařila zrovna ráda,ale když vařím tak to musí stát za to.
 

DeletedUser

Guest
O Thassovi je v realu zname, ze moc omacky a pecene maso nemusi :p Staci mi brambory na tisicero zpusobu :)

brambory, moc nemusím, leda kaši nebo lepenec :)

brambory uvaříme klasický, scedíme, přidáme asi lžíci sádla, na drobno nakrájenou syrovou cibuli a kyselé vymačkané zelí, to trochu na prkýnku překrájíme ať nemáme dlouhé kusy, vše v kastrolu požducháme a hotovo, podáváme s uzeným masem nebo pečeným

suroviny : brambory , sůl, cibule střední nebo velká, sádlo, sáček nebo sklenice kyselého zelí
 

DeletedUser

Guest
Antické kuchařky

Kdo by hádal, že mezi nejrozšířenější knihy starověku patřila díla básnická, historická nebo filosofická, mýlil by se. Antičtí lidé zbožňovali levné milostné romány, snáře a také kuchařky. Starověké recepty mohly vypadat například takto:

Recept na nasolené maso nebo kousky šunky

Nasolené maso nejdřív povař, aby se odstranila slaná příchuť. Potom dej vše do jedné nádoby se čtyřmi díly stolního vína, dvěma díly sladkého vína a jedním dílem octa. Upraž sušený koriandr, tymián, kopr, fenykl, nejdřív je mezi sebou ale řádně promíchej. Uvař to. Když je to z poloviny hotové, přidej med a nepříliš ostrý kmín. Jiní též přidávají pepř, slévají šťávu do předehřátého hrnce a přidávají kousky morku a teplé drobty chleba.
 

DeletedUser10058

Guest
blíží se nám víkend a prý bude krásně.vytáhnou se grili a začnou grilovačky.na to jste prý pánové přeborníci.tak sem hodte grilovanou dobrotu..
 

DeletedUser

Guest
tak na grilování se těším, vůně uhlí, kouř, ohýnek a maso, letos se to stále odkládalo kvůli počasí :(
chlapy jinde hovorní a zde ne, copak bojovníci kořist se i peče, vaří , tak šup sem poznatky :)
 

DeletedUser

Guest
jak uz tady rikal salupos tk grilovani je nejvice taky tady pridam takovy recept

suroviny: veprova panenka, cibule, cesnek, grilovaci koreni, cervena paprika- dle toho jk kdo to ma rad bud ostra nebo sladka, samozrejme sul pepr., olivovy olej, brambory

maso nalozime do predem udelane marinadu davame vse tk by oko aby nam to chutnalo ;) a nechame nalozene do dalsiho dne potom uz staci akorat ugrilovat pekne v alobalu i s tou marinadou ;) staci tk tri ctvrte hodka hodka max maso je pk uplne fomozni

jako prilohu k tomu dame treba brambory z trouby

postup: omyjeme brambory-neskrabeme! dale pridame nejakou tu zeleninu (paprika, cibule, zampiony) treba je to jedno podle chuti, polijeme trochou marinady co nam zbyla a bouchneme do trouby na cca 45-60 minut podle potreby

k tomu samozrejme nejaky poradny salat :D

suroviny rajcata, hafo cibule, ocet, olivovy olej, popr. feta (syr) ci mozarela

vse nadrobno nakrajime a promichame zalijeme octem a kapkou olivoveho oleje

k tomu vsemu jeste muzeme pridat sklenici s feferonama kdo ma rad samozrejme ale mi to takhle vyhovuje ;)

a muzeme servirovat dobrou chut ;)
 

DeletedUser10058

Guest
tý jo až se my chutové pohárky splašili.k tomu dobré vínko,zábavu a příjemnou protistranu a nemá to chybu :)
 

DeletedUser

Guest
to vinko jsem zapomnel pripsat ale jako kazdy chlap si dam vychlazene pivko ;)
 

DeletedUser

Guest
no než to pivo pít, podliji s ním maso :) jinak než znáš nějaké pivní recepty ?
 
Nahoru