• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Valientesovi paměti

DeletedUser

Guest
Jmenuji se Valientes a povím vám svůj životní příběh.Narodil jsem se v malém městečku Hamtek matce Felixis a a otci Harmakedovi.Můj bratr jsem jmenovali po otci Harmakedo_Otec byl kovář a matka švadlena.Otec měl dílnu ve městě a matka šila doma s bratrem jsme si si věčně hrávali na zahradě na vojáky.
Bylo mi tehdy 10 a bratrovi 6 let když jsem uslyšel matku a otce bavící se o nějakém povstání v jedná z našich provincijí tehdy jsem si z toho nic nedělal a řekl jsem si to že to nic nebude.A tak jsme si spokojeně žili dál dalších 10 let.
Když v tom jednoho dne jsem uslyšel bubny matka na nás zakřičela ať se schováme já však vyběhl na ulici a zadíval jsem se na přibližující se dav ''verbíři''řekl jsem si pokusil jsem se utéct ale v tom mě cosi tvrdého praštilo zezadu do hlavy.
Probudil jsem se až druhého dne v kasárnách.Když jsem se probudil řekl jsem si ''kde to sem''?Řekli mi to až další mladíci naverbovaní spolu se mnou rozhlížel jsem se všude kolem jestli zde není také můj bratr.Nenašel jsem ho zde asi se mu podařilo schovat.Asi za deset minut nás vyhnali na nástup.Hned toho dne začal náš náročný výcvik který trval dalšího půl roku. poté jednoho dne přišel posel a řekl že povstalci začali vítězit a že potřebují posili.Chvíli jsem přemýšlel kam mě to chtějí poslat a pak mi to došlo ''bavili se o tom otec s matkou'' řekl jsem si ''chtějí mě poslat do naší problémové kolonie do Armésie''.
Bylo tomu skutečně tak poslali mě do Armésie druhého dne jsme vyrazili byla to náročná cesta a trvala celé tři měsíce museli jsme při ní překročit pohoří Utramos kde zahynula spousta mých přátel.Já jsem mě štěstí podařilo jse mi přežít ale když jsme dorazily do tábora byly jsme všichni strašně vyčerpaní velitelé nám řekli ať se jdeme prospat.Druhého dne ráno nám řekli ať se sbalíme přesunuli nás do hraničního tábora Tirboc.Když jsme tam dorazily uviděl jsem mohutnou pevnost dvakrát větší než mé rodné město ''musejí zde být deseti tisíce vojáků'' řekl jsem si.
Druhého dne mě probudil ohromný pokřik.''Připravte se k obraně''!!! křičeli stráže vyběhl jsem na hradby a uviděl jsem skupinu povstalců blížící se k městu.Velitel přikázal ''zasypte je šípy'' lučištníci napnuli tětivy svých luků a začali za zasypávat povstalce šípy k hradu už jich dorazilo pouze pár které jsme bez problémů zlikvidovali.Asi za tři dny přiběhl posel a řekl nám že povstalecká vojska se blíží a že to co jsme zlikvidovali byla jen část jejich armády.Velitel chvilku přemýšlel a v tom řekl ''zastavíme je u Tirbockého lesa''.
Druhého dne jsme se vydali k Tirbockému lesu.''Utvořte formace''!!Křičeli velitelé.Utvořili jsme formace a sledovali nepřítele.A v tom se nepřátelské vojsko dalo do pohybu s napětím jsem je sledoval když se obě vojska střetla začal krutý boj.Svým mečem jsem zabíjel jednoho nepřítele za druhým mě jeden z nepřátel praštil sekerou a já spadl bezmocně k zemi ani nevím jak dlouho po bitvě jsem se probral.Nedokážu se ani pohnou mám krev po celém těle kolem mě leží spousta mrtvých.''Já já umírám''.




Čekám na vaší kritiku :)
 

DeletedUser

Guest
Neber si to osobně ale mě se zdá , že je to jakoby o ničem.
A máš tam pravopisné i významové chyby.
 

DeletedUser

Guest
Jambino....Ty jsi okomentoval můj výtvor,tak já okomentuji tvůj výtvor...gadonking má tak trochu pravdu....je to jakoby o ničem,ale na druhou stranu je to zajímavý příběh,ale bohužel si myslím,že Ty to v sobě nemáš,ale nevěš hlavu,protože se určitě najde něco v čem budeš vynikat...bohužel podle mě spisovatel z Tebe nebude :)
 

DeletedUser

Guest
Neber si to osobně ale mě se zdá , že je to jakoby o ničem.
A máš tam pravopisné i významové chyby.

abych to doplnil schopný spisovatel by tento nápad
rozvinul udělal zajímavější části

když už nic jiného tak jsi mohl
rozvinout tu posledníčást jak umírá

Ale spisovatels tebe nebude
 

DeletedUser

Guest
Smysl pro detail je velmi duležítý ale nesmí se to s ním přehnat
 

DeletedUser

Guest
Trocha viac rozvinúť (detaily), dať tomu trocha tajomného, trocha dynamiky, skús na tom popracovať základ máš :)
 

DeletedUser

Guest
Přečetl jsem si to i podruhé a vyrozuměl jsme z toho fakt divné věci. Například z posledního odstavce (Nevím jestli se to tak dá nazvat.) jsem pochopil že jsi zabil 2 nepřátele a hned potom tě praštila ta sekera. Gratuluji!
 
Nahoru