• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Vatrapos Velký

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vatrapos je dávná a obávaná mytická příšera, kterou kdysi dávno stvořil sám Poseidon....

Vatrapos má výborný sluch a čich. Vidí dobře i v šeru ale v absolutní tmě buď v podzemí nebo v jeskyních jsou jejich oči k ničemu.

V místech, ve kterých se převaluje věčná mlha, žije zelenohnědý lovec prispůsobený k životu v močálech a hlubokých tůních – Vatrapos. Spíše než k člověku se vatrapos podobá rybě či mloku nebo přerostlé ještěrce.
Jeho tělo pokrývá hrbolatá zelená kůže s hnědým maskováním. Zploštělá hlava přechází v hrb na zádech z nějž vyrůstá hřbetní ploutev táhnoucí se přes celá záda. K dobrému plavání má blány mezi prsty.
Výrazné drápy slouží k přichycení se kluzkých kamenů, ale i k přidržení kořisti. Zuby Vatrapose jsou špičáté a velice ostré – stavěné k pojídání syrových ryb, ale někdy nejen ryb. Oči jsou zelené s hnědým bělmem a příliš se nelesknou, aby případnou kořist nevyplašily.

Vatrapos nepatří zrovna k vyspělím jedincům, ke svému lovení (ať už lidí, ryb nebo jiných živočichů) používá buď drápy nebo ostré zuby, ale dokáže si vyrobit jednoduchý nástroj jako je například oštěp nebo provizorní nůž(ve vdet na obrázku). Vatrapos je vynikající stopař a dokáže “vyčmuchat” živočicha až na 2 km.

Potřebné suroviny:

Dřevo: 6 000
Kámen: 4 500
Stříbrné mince: 5 000
Doba výstavby: 2:31:00 (2h 31min)

Potřebné obyvatelstvo a přízeň:

Volní Obyvatelé: 60
Přízeň: 450

Popis jednotky:
Bodná zbraň: 1050
Rychlost 15 (jelikož nevím jestli by se vodní příšeře dobře chodilo po silnici :D)
Kořist: 500

Obrana proti úderným zbraním: 520
Obrana proti bodným zbraním: 550
Obrana proti střelným zbraním: 600

2wc15vs.jpg


1q4c9l.jpg


elcx8o.jpg

Ještě bych se chtěl omluvit za kvalitu fotografii páč mám jen mobil s 2,2 mgpx :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
No vidíš, když se chce, jak to jde. Gratuluji a chválím! ;)
 

DeletedUser

Guest
Pěkná zrúdička a jesti si ji opravdu podle nějakého obrázku neobkresloval, tak taky jen chválím ;)
 

DeletedUser

Guest
Neboj neobkreslil ale trošku sem našel inspiraci ve hře Lineage 2 ;) U jednoho města tam byly ještěrky ... a jelikož mi ješterky příjdou jako velice zajimáví živočichové chtěl jsem udelat nejakou příšeru na motiv ještěrky a vzniklo toto :) akorát mi mooc nejde kreslení :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Tak pánové, chtěl bych Vás upozornit, že sem chodí i ti nejmenší, takže tu raději o takových věcích nediskutujme, protože si dokážu dosti reálně představit otázky typu: 'A kde má ten kyj? Já žádný nevidím, poradíte?' A pokud chcete, tak v rámci slušnosti. ;)

Jinak abych pravdu řekl, tak to (kyj) bylo první, co mne doslova praštilo do očí. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jináč obrázek pěknej :) Já bych pastelkama nenakreslil nic složitějšího, než domeček jedním tahem :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4068

Guest
Není to špatná kresba, jen mě vzhledem k věku autora (usuzuji dle kresby ) dosti překvapila jeho odvaha v provedeném ztvárnění. Já raději u Sphinx ňadra zakryl, protože jsem očekával, že kvůli věku diskutujících bych mohl mít problémy a ono ne. Takže autorovi za odvahu jakou ztvárnil postavu ještě jednou tleskám.

PS: Nehledejte v mém příspěvku žádný dvojsmyly. je to vše myšleno jak je to psáno.
 

DeletedUser

Guest
Neboj neobkreslil ale trošku sem našel inspiraci ve hře Lineage 2 ;) U jednoho města tam byly ještěrky ... a jelikož mi ješterky příjdou jako velice zajimáví živočichové chtěl jsem udelat nejakou příšeru na motiv ještěrky a vzniklo toto :) akorát mi mooc nejde kreslení :(

Asi myslíš ty "ještěrky" u Gludia, viď :D.

Jinak mě překvapila ta propracovanost do těch nejmenších detailů... doslova :).
Hezký příběh a další originální tématika, kterých je to podle mě málo ;-( (Tím se nechci nikoho dotknout!)
 

DeletedUser

Guest
Není to špatná kresba, jen mě vzhledem k věku autora (usuzuji dle kresby ) dosti překvapila jeho odvaha v provedeném ztvárnění. Já raději u Sphinx ňadra zakryl, protože jsem očekával, že kvůli věku diskutujících bych mohl mít problémy a ono ne. Takže autorovi za odvahu jakou ztvárnil postavu ještě jednou tleskám.

PS: Nehledejte v mém příspěvku žádný dvojsmyly. je to vše myšleno jak je to psáno.

Kolik myslíš že mi je ? ;)
 

DeletedUser

Guest
Zdovolením si i já zkusím typnout... 13-14? Jestli jsem se netrefil, tak promiň :)
 

DeletedUser

Guest
Mě ten detail vůbec nepřekvapil, je jasné že autor má znalosti o antice, ve které nebylo znázorňování choulostivých partií nic zvláštního, naopak bylo to celkem normální.
 

DeletedUser

Guest
Je mi 15 ;) a ano málinko o antice něco vím ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru