• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Velik - 46625

DeletedUser

Guest
Roku 268 př.n.l. se narodilo dítě Velik. Byl synem tajné lásky Persefony a Dia. Když se Velik narodil tak ho Persefone dala do sedlácké rodiny. Velik zde rostl. Když z něj vyrostl muž tak se dal do armády. Uměl dobře zacházet s mečem i štítem. S lukem v ruce dokázal na 100m strefit jablko. Byl to výborný válečník. Měl nadpřirozené schopnosti. Byl téměř nesmrtelný a dokázak se teleportovat až na vzádelonst jednoho kilometru. Nikomu o svých schopnostech neřekl. Bál se že ho chytí a zabijou. Velik nevěděl že je nesmrtelný. Věděl jen to, že se dokáže teleportovat. Když Velikovi bylo 24 let Hádes se dozvěděl o nevěře své manželky. Zjistil že má dokonce syna. Hádes se rozhněval. Chtěl svého bratra Dia zabít, ale nejdříve chtěl zabít Velika. Začal oživovat všechny mrtvé a dával jim rozkazy: Zbít Velika. Ani né za několik dní se země začala hemžít živými mrtvými. zabíjeli věechny co jim přišli do cesty. Hledali Velika. Ten byl na hradě Tpyge. Tento hrad a menší hrádky shromažďovaly co největší armádu z celého světa. Velik byl mezi nimi jako velitel jednoho praporu. Tento hrad měl bát jakousi pevností do které se živí mrtví nedostanou. Nedostaly. Tento hrad a ostatní hrádky okolo byly jedny z mála, které živí mrtví nedobyli. V hradě Tpyge se začal vytvářet plán na protiútok. Roku 241 př.n.l. se podařilo Velikovi a armádě ve které byl dobýt několik hradů. Rozšířili tak své území. Postupně poráželi živé mrtvé. Když zbývalo jen několik desetitisíců živých mrtvých, tak Hádes zabil Dia. Svrhl ho z trůnu a stal se vládcem bohů. Postupně Hádes zabéjel věechny bohy. Héra přivolala Velika na Olymp aby se utkal se svým nevlastním otcem v bojí tváří v tvář. Boj byl krutý. Nakonec Velik zabil Háda. zabil ho tak že se teleportoval za Hádova záda a zezadu ho probodl. Od té doby byl na Olympu jen mír a klid. Velik se na okamžik stal vládcem nebe i podsvětí. Oživil Dia a ostatní bohy. Nakonec se zřekl podsvětí i nebe. Dokonce se zřekl i své moci teleportovat se. Velik se stal obyčejným člověkem. Od té doby se zapsal do Řeckých dějin.


Předem se omlouvám ze věechny hrubky a chyby. Je mi 13 a psal jsem to ve spěchu.
 

DeletedUser

Guest
Ernos

No ale celkem dobrý příběh :) myslím že se to povedlo
 

DeletedUser

Guest
Tohle je krátké, ale dobré. Jestli můžu radit, vypusť teleportaci (Máme tu starověké Řecko, no tak ;) ) a rozšiř tu omáčku a máš tu solidní dílo.
Základní nápad je prostě výborný! :)
 

DeletedUser

Guest
person-smiley-1076.gif
Slušně vypracovaný příběh. Líbí se mi styl jakým to je psané. Vše se odehrává tak, jak by se úplně zmatlaly dějiny (i když to není proti pravidlům) a nakonec se do dá vše zase do pořádku už za tohle máš ode mne obrovské plus. Tu teleportaci bych tam klidně nechal, ale to je pouze můj názor. Ono, vlastně historie Řecka je jedno velké fantasy. Za ty 3 příběhy co jsem dneska stihl přečíst mám
person-smiley-9585.gif
jedničku. Uvidíme co přinese zítřek :)
 

DeletedUser

Guest
Dobré, jak zde bylo psáno, rozepsat, opravit hrubky a je zdo velice dobrý příběh;)
 

DeletedUser

Guest
hmm dobrej příběh moc semi líbyl máš tam i bohy což je dobrý jinak jeto dobře napsané :) až naty chyby ale tosetam objeví snad každému :)
 
Nahoru