• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Velikonoce 2017

DeletedUser12592

Guest
Ahoj, nemam nic proti eventu, jen me zarazi jedna vec. Proc bych mel zlatit, kdyz odmenu dostanou i protivnici ve forme "komunitnich cilu". Nebylo by lepsi se v alianci hecovat, abychom prekonali protivniky? Diky, jinak dobry event, vladce :)
 

DeletedUser7082

Guest
Klidnější event, akorát odměny trochu vyšší i na Knossósu..
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
No ale opravit ten odkaz v hlavním menu byste už mohli... a taky jej přidat do toho rozbalovacího. :p
(a cestou tam přidat i poslední svět, který rovněž chybí v šabloně hlaviček)
 

DeletedUser12645

Guest
Zdravím, mám docela zásadní problém.
Nechal jsem si nějaké množství úlomků, ale žádný obchod otevřen není, to bude od 10? To s mi nějak nezdá.

Citace z wiki:

Tentokrát není nutné utratit všechny své střepy už v době události, protože obchod zůstane otevřený i několik dní poté, co událost skončí. Pro více informací prosím navštivte naše fórum.
 

DeletedUser9364

Guest
Mám stejný problém... Nechal jsem si dost střepů na konec...
 
Nahoru