• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Velikonoce 2018

DeletedUser2538

Guest
ach jo,nestačí Vaše bojové balíčky a eventy každý druhý měsíc,te´d dokonce bude mít každý jiné recepty,nenažranci ,už nevíte jak ty prachy z hráčů ždímat
 

Thasoss

Grepolis tým
Za mě je to dobrý krok kupředu. Konečně ty recepty mají i nějaký smysl. Imo bylo trapné, jak do 24 hodin všechny visely na stránkách třetích stran... takže člověk šel s těmi odměnami vždy najisto. Teď už to nebude. Když budu nějakou odměnu chtít, budu si ji muset zajistit úplně sám. A kdo z tebe ždímá peníze? Nikdo tě nenutí něco kupovat. Vždyť všichni mají podmínky stejné...
 

DeletedUser2538

Guest
chápu ,že tu hájíš zájmy imo,ale popravdě ,jak mám konkurovat zlatkařům a nezlatit?? když do nich ty bonusy cpete horem dolem .hraju to dost dlouho a za ty roky je čím dál tím horší,kašlete na hru a jdete jen po výdělku ,taky by jste si měli uvědomit ,že když se nebudou vracet staří harcovníci tak nebudete mít co do pusy,protože prostě nebude proti komu hrát
 

DeletedUser2538

Guest
dal jsem příspěvek,on reagoval,kritika není mířená na konkrétní lidi,je mi jasný ,že tady v Čechách jste malé ryby a podobné paskvily vznikají za hranicema,jen jsem měl potřebu se vyjádřit,na každém světě co jsem za 3 roky hrál se toto téma probíralo
 
Jenom doufám, že těmi náhodnými recepty pro každého nebude ovlivněna rovnováha (hodně přemrštěný příklad: hráč A by měl manty za 3 zrní, ale hráč B by měl stejné manty za 3 medy). Ono těch kombinací aby to bylo vyvážené zas tak velká možnost není... Je to nějak ošetřeno, že?

Edit: teď jsem koukal do hry, nevšiml jsem si, že mezi jednotlivými "surovinami" už není tak markantní rozdíl v hodnotě...už jen doufat, aby to padalo stejnou měrou :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Určitě ano. :)

@REDBREAST Nehájím zájmy Inna, hájím zájmy hratelnosti z objektivního pohledu. Pokud nechceš vařit naslepo, tak přeci není problém si těch pár zlatých koupit. :) Je to neskutečnej pakatel.
 
Nahoru