• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Velikonoce 2021

DeletedUser12642

Guest
Nic neudělá větší radost než event na novém serveru s dobýváním, díky! To bude zase ultimátní herní prožitek :) :)
 

DeletedUser13448

Guest
no na některých světech bude sranda a někde bude horko aspoň se nebudete nudit u té hry
 

DeletedUser10788

Guest
Mě osobně spíše zajímá jak to bude s těmi odměnami bude to jako vždy stačilo ''uvařit'' si 50 odměn a byla kultura ovšem na fóru máte toto :
Tentokrát to není vše! Po odemknutí 25 receptů získáte na 2 týdny správce a po získání 50 receptů odemknete exkluzivního nového hrdinu. Z čehož já chápu že to bude za nakoupené či na náhodu udělané recepty. Odkaz na wiki stále tvrdí ''uvařené'' vajíčka jak to tedy bude?

S pozdravem Chá
 

DeletedUser10788

Guest
Příjemné dopoledne. Je to tedy jako v minulých letech. Tak tedy pelikáne děkujeme za kousavou poznámku ale už ne za odpověď na dotaz :)
Na wiki máte ceny surovin za Zlato jiné než já ve hře ovšem spoluhráč který má méně bodů je má za cenu která je uvedena na Wiki. Mohli by jste tam prosím doplnit zdražení pro větší hráče? Či mi sdělit proč je mám dražší?

S pozdravem Chá
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru