• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Velikonoce 2022

Co říct... 3 týdny tohoto zlatkarskeho eventu totálně pokazí hru hráčům kteří do toho nenarvou celou výplatu... Tedy i těm protože podle mě budou potřeba ty výplaty dvě...
Nedávno myslím bylo psáno že se eventy standardizují na 2 týdny... Zrazu máme zase 3 týdny... Jaj peníze až na prvnim místě. Velmi smutné.
Nehledě od toho že všechno stojí proklete dost zlata navíc recepty jsou totálně nevyvážené jelikož hráči mají někteří 3 typy stejne surky a někteří jen dvě nebo všechny různé to je sakra rozdíl.

Navíc jsme si všimli že různým lidem stojí nákup surovin různý počet zlatek... Ja mám posledné 4 za 90 zlatá všechny ale někteří mají i za víc poslední 2 a naopak některé zas levnější... Nechápu vůbec ten princip nehledě že o tom zas není žádné info. Jenom snad metoda jak zas vytriskat z lidí víc peněz.

Event totálne na grc.
 
Naposledy upraveno:
Kotlík a slepice jsou ty nejhorší eventy, které mohou na začátku světa nastat. Neplatič si neškrtne. Nelíbí se mi to již dlouhodobě, ale asi bohužel není nic, co bychom proti tomu mohli dělat. Peníze jsou samozřejmě důležitější než kvalita hry.
 
S tím musím souhlasit, jako 1 ročně by se mohl spustit nějaký server komplet bez eventu po případě s nějakým menším počtem nebo s menším vlivem na hru pro normální lidi co hrají na kvalitu a pro zábavu a jednou za čas , věřím že zlatkáři z ostatních serveru to v klidu zaplatí a ještě zbude na vánoční odměny ...
Já mám docela problém se ve hře chytit a to sem přišel jen o nějakých 10 dní pozděj , vytáhnu například na blind z eventu hydry, které se mi ani nevlezou do města...
Tak je i fajn že si někdo za 6 hodin bez problémů udělá full město nějakých potvor , pak někdo přijde pozděj si zahrát a nemá moc na výběr z možností a musí se smířit se základním měst, do kterých těžko narve 3x 6 hyder za 3 hodiny (1200 populace) ...aby alespoň měl šanci proti těm co tu jsou od začátku a mají možnost si udělat za pár hodin full města jednotek, tak opravdu ten hráč by musel jedině zlatit . Pokuď to má za účel snížit počty hráčů na serveru, tak si myslím že se to podaří. Třeba ty guest players, trošku naprogramova ať alespoň staví města , pokuď to má bejt adekvátní náhrada za lidi.... Prazdnej ostrov a během 10 minut je plný guest players, z toho prostě chcípam to ať mi nikdo neříká že to tam pouští innogames, tw to tam určitě patla admin team z Čech , aby se dostal z červených čísel a dostal od inno alespoň na sváču... Češi jsou kulišáci mazaný ..
GOLDEN CZECH HANDS
 
Nahoru