• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Vesnice

DeletedUser12666

Guest
Ahoj,
dnes jsem se po delší době k této hře vrátil a hned mám dotaz :D Objevil sem se na ostrově jako první a postavil jsem pár vesnic. O pár hodin později se tam objevili další noví hráči a moje otázka zní takto: Mohou ostatní z ostrova také brát suroviny z té vesnice, kterou jsem postavil a je tam napsáno "ve tvém vlastnictví", nebo si každý musí dobít ty vesnice a jak to mají ostatní, to nevidí? Omlouvám se možná za hloupý dotaz, ale ještě jsem se tu s tím nepotkal,

díky předem :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, ve dřívějším systému zemědělských vesnic, kdy jsi vesnice dobýval (tzn. tam porážel určité množství NPC jednotek), byly tyto vesnice sdílené. Pakliže ale hraješ na novém systému těchto vesnic, tedy je stavíš, jsou jen a jen tvoje. Z veškerého vylepšení či jejich výstavby profituješ jen a jen ty.

Více informací si můžeš přečíst v herní nápovědě. :)
 

DeletedUser12666

Guest
Thasossi děkuji to mockrát :) Já už se bál, že si budu na ostrůvku stavět vísky a ostatní si tam budou chodit na dřevo!
 
Nahoru