• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Video - Coenosis

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Drazí přátelé, tak i my vytvořili malé prezenční videjko naší aliance Coenosis, která je na světě Epsilon.
Pro maximální zážitek doporučuji video zhlédnout na celé obrazovce a na uši nasadit kvalitní sluchátka.
Přeji příjemnou zábavu.

Za Coenosis zdraví Martiran, Daviart a Hawiapa

http://www.youtube.com/watch?v=od9aimHBNEo

[YOUTUBE]od9aimHBNEo[/YOUTUBE]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
dle mého názoru moc pěkné a povedené video skoro jako nějakej trailer na film :) ale myslím že sis mněl sehnat jiného dabléra jelikož nemáš zase takovej hlas aby to někoho nabudilo nebo viděsilo...na druhou stranu si u tak pěkného videa neumím představit titulky :D

ale opravdu příště si sežeň někoho se silnějším hlasem a aby do toho dával důraz trochu zvíšil hlas aby se člověk co nato kouká lekl když padá ta hradba protože místy nejsi moc slyšet místo staňtě se členy společenství... bysi mněl spíš staňtě se členy společenství!!!!

někteří lidi se ti pak můžou i vysmát...:(
 

DeletedUser

Guest
jo, já vim, že muj hlas neni nejlepší, ale bohužel, nemam nikoho kdo by mě mohl zastoupil. Pokud bych měl čas, tak bych oslovil nějakého z herců, aby mi to nadabovali, ale bohužel, nikdo nemá čas.
 

DeletedUser

Guest
spis bych rekl ze spatnej mikrofon a nebo ze nemas tolik zkusenosti s nahravanim,ale jinak video docela dobre...chvalim
 

DeletedUser

Guest
ja taky chvalim a myslim si ze ten hlas mohl byt trochu lepsi ale jinak video je skvely fakt chvalim
 

DeletedUser

Guest
Tak samozřejmě, že by ten zvuk mohl být lepší kdybych měl nahrávací studio. To ale nemám. Mikrofon je kvalitní - mam kamerový superkadiodoví mikrofon s vysokou citlivostí. Jen zatím nemám nahrávací zařízení, tak to muselo jít přes notebook a wave editor s nahráváním pro mastering. Zvukem to není - to ten hlas.
 

DeletedUser

Guest
nic si z toho nedělej...časem možná to studio dostaneš a i ten hlas se vybarví ;) můj názor jak už jsem řekl mně se to líbí takové malé chybky nic neznamenají...:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Video je dobré, osobně myslím že trochu dlouhé, ale záleží na každém..
čekal sem že ty videa budou mít tak minutu dvě.. ale je hezké.. ten hlas stačí projet nějakým softwarem který ho upraví, ale sestříháno hezky, hudba dobrá:)
 

DeletedUser

Guest
mne se to líbí i dabing je pěkný. nenudilů jsem se u celého videa takže krásné
 

DeletedUser5002

Guest
K tomu už skoro není co dodat:) Vše už bylo řečeno. Video velmi slušně sestříhané, ale dlouhé. Ten tvůj hlas opravdu kazí dojem:) Přesně jako když Orlando promlouvá v Království Nebeském k Jeruzalému:) Po jeho proslovu by jsem snad utekl:)
Hlas musí být rázný a odhodlaný.
Tohle je best :)
http://www.youtube.com/watch?v=jpUVQ_z6Zcs&NR=1
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru