• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Video - Dobyvatelé ostrovů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4311
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4311

Guest
[YOUTUBE]76YzxAeMXGc[/YOUTUBE] moje první video co jsem vytvořil nedivte se
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ujde

Na to že je to první video tak to de, ale na vítězství to podle mě není, musel bys to vylepšit ještě:).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4311

Guest
já ani zvítězit nechci já jen chci ukázat še se snažím :) a ano je to první video co jsem vytvořil
 

DeletedUser4311

Guest
Fakt dík no včera jsem se nudil tak jsem na tom pracoval :D
 

DeletedUser

Guest
Určitě oceňuji snahu a to že, že to není zbytečně dlouhé, ovšem upřímně na mne hodně negativně působí to, že každá věta je psaná jinou barvou, navíc na těch barevných pozadí je to poměrně hůře čitelné.
 

DeletedUser

Guest
rozhodne pekne video ale myslim ze nake napisy byly necitelne ale krome techto napisu moc nevim co bych kritizoval vazne pekne video
 

DeletedUser

Guest
styl komentářů, typem fontu abarvy počínaje, a chybkami konče video trochu sráží, ale jinak je fajn, je přiměřeně dlouhé, dobrýhudební doprovod. Líbí se mi že se autor nebál použít prostě obrázky, využívá screeny přímo z grepolisu, a nespoléhá se na scény z filmů.
Jak tu někdo řekl na vítězství to stačit nemusí, ale stydět se za to video nikdo nemusí, jen tak dál:)
 

DeletedUser

Guest
na to, že je tadeovi 11, tak je to super, mě je kraper víc a nevim, nevim, jestli bych alespoň nějaký pokus vytvořila :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru