• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Video - Imperials

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Toto je video naší aliance na gamně! myslím že to snad bude stačit aspon pro shlédnutí ;)

[YOUTUBE]5Z7Tvw_J7jc[/YOUTUBE]


at se líbý :grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Morfeusy a co moje video ty jsi scritizoval vsechny az na mně :p já chci vědět co dělám špatně ;)
 

DeletedUser

Guest
Už sem neměl dostatek sil koukat na všechna videa, přeci jen některá byla dost zdlouhavá. Každopádně tvé video je spíše jen ukázka na pár filmů, informací o alianci tam také není moc, navíc je video také docela zdlouhavé...
 

DeletedUser

Guest
dve veci mi tam vadí špatna hudba a je to hodne dlouhe:(
 

DeletedUser

Guest
no souhlasím že to má 4 minuty ale rozhodne to aspondokáže upoutat...hudba se mi zdá dobrá také nevím z čeho jiného bych mněl dělat video o alianci jinak než z filmů a her abych to neměl obrázkový....:(
 

DeletedUser

Guest
Hele ja tu hudbu znam z "Counter strike" takze to je neco uplne jineho ale nic jineho nemam proti...:)
 

DeletedUser

Guest
Video je fajné, ale zajímal by mě hlavně název skladby (která skvělá) a odkud pochází, myslím, že je to z Matrixu, ale nejsem si jistej....:?
 

DeletedUser

Guest
jj je to z matrixu :D byla taková že držela tempo s videem...:grepolis
 

DeletedUser

Guest
super fakt super no ale no je to prostě hustý fakt to je hezký a aš někdy budu na gamně tak bych chtěl kvám patřit no ale já tam nehodlam jít jsem na alfa,epsilon,beta no hezky napiš prosím něco ještě k tomu
 

DeletedUser4068

Guest
Určitě to dalo hodně práce, ale mě výběr videa nezaujal, přece jenom trailer z Diabla do starověku mi nesedí. Taky ani hudba, ikdyž se k videu hodí, mě nedostala, páč mám raději filmovou orchestriální a tedy výpravnou hudbu. Každopádně někomu se to určitě bude líbit hodně, mě to prostě do tématiky Grepolisu nezapadá.
 

DeletedUser

Guest
Moc pěkné,ale moc zdlouhavé ...kdyby jsi to dal do televize,víš kolik by tě to stálo ??:p

Zaujala mě ta scénka ... máme hlavu a srdce ... to mají snad všichni ne ?:p:;):grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jde o to že přemejšlíme a máme čest ;)

logicky se to odovodí :p
 

DeletedUser

Guest
Kapánek mi ten začátek v mozku říká Metin nebo 4story a ne Grepolis, jinak je to dobrý a chválím, akorát je to vystříhaný z jiných filmů ne ?
To jsem poznal hned ve druhé polovině .
Ale jinak to máš pěkný, u mě... palec nahoru ! :grepolis
 

DeletedUser

Guest
akorát mně zajímá jak chcete nekdo udelat video bez obrázků tak aby tam byl pohyb bez filmů a her :?

to je asi logický že se svojí kamerou se nevrátím do minulosti a natočím třeba bitvu u Marathónu...
 

DeletedUser

Guest
K tomu jsou takové prográmky ale ty jsou opravdu těžké ...
 

DeletedUser

Guest
fakt se mi to líbí a když sem slyšel tu hudbu to už sem se modlil ať je to dobrý jako ta písnička a vyšlo to mě se to moc líbí :)

Jinak hudba se jmenuje Moby-matrix :)
 

DeletedUser

Guest
-

Nevím,ale pokud kritizuješ jiným videa,měl by si se zamyslet nad tím svým.
 

DeletedUser

Guest
Třeba se koukni k sobě chlape a pak komentuj moje jako ty tvoje výcuci z filmu vubec nejsou z období do kterýho je grepolis zařazen.

Takže příště nejdřív si zameť u sebe a pak kritizuj ostatní!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru