• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Video - Legion Knights

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak tady je naše malé video :).​


[YOUTUBE]QtO45NvtbfE[/YOUTUBE]​
 

DeletedUser

Guest
mně se to vůbec nelíbý jestli je to tvé první video tak to ještě ujede ale jinak strašný :grr
 

DeletedUser

Guest
Jo mě to bylo jasný, že se to každýmu nebude líbit hlavně těm co tu mají videa tak je jasný že na ostatní budou dělat to je hnusný atd...

Jinak není to moje první video.

Tobě děkuji senéria.
 

DeletedUser

Guest
-

pokud se to někomu nelíbí,tak se na to nekoukejte.To je jednoduchý.
 

DeletedUser4311

Guest
Hele vy někteří on se alespoň snaží a něco udělal a někteří z vás udělaly houby a říkaj že je to hnusne zamyslete se.


A jinak se mi to líbí chválím :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4068

Guest
Já myslím že je dost dobré tohle vídeo:D To vyjmenování všec hráčů je povedený nápad, jen až moc rychlý myslím. Jinak dobře udělaný:D
Můžu se zeptat odkud jsou ty obrázky bohů a kreatůr?
 

DeletedUser

Guest
Je to z netu prostě sem zadal třeba minitaurus a tam jsou obrázky k hledanému výrazu a tam jsme hledal některé mám od asistentů co mi pomáhali s videem:).

Jo je to rychlý ale kdyby to bylo pomalejší tak by to třeba některý lidi odradilo, tak jsem to nechal v téhle rychlosti.

Jinak všem děkuji za kladné hlasy:).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4311

Guest
Není zač . Prostě pro mě to vypadá že to je pěkný video
 

DeletedUser

Guest
Celkem pěkné...ale u toho 1. obrázku,to je focené na mobilu,a ta hudba mi k tomu vůbec nehodí
 

DeletedUser

Guest
No tak já si jen potřeboval zopakovat program:). Tak sem udělal ali video :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mno, hudba mimo mísu, počáteční texty jsou tak rychlé že to nejde přečíst a ukázku k filmu asi nikdo nečekal.. nic proti videům sestříhaným z filmů pokud mají patřičné doplnění v podobě komentářů.. ale tady..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru