• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Video - Plamenná Legie Isengardu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nakonec se dohlasovalo a jasný výsledek nejlepšího aliančního videa je :
[YOUTUBE]np7HG9-kQyU[/YOUTUBE]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4068

Guest
Tak pane, tohle je teda jiný kafe a rázem jseš mezi horkými favority na vítězství. Pěkný střih, hudba a naprosto přesně výstižný pro Grepolis. Ten sestřih bohů a jejich vlastností a příšer je fakt pěknej. Taky se mi dost líbilo, že video nezačíná ohraným...byla malá vesnice...bla bla bla. Prostě to vystihuje alianci a to co čeká od členů..odvaha, síla, atd. myslím, že od ostatních se v tomto dost liší. No, rozhodování bude teda těžké.
 

DeletedUser

Guest
Jen bych dodal ...kdyby jsme vyhráli tak by jsme to chtěli rozdělit mezi hráče:
-tomak2000
-Daneone
-kaczmi
 

DeletedUser

Guest
Výhra je max pro 2 jestli jsem to pochopil a ,jak se rozdělí záleží na tomakovi jestli vyhraje.
 

DeletedUser

Guest
Jsme se ve hře s ním dohadovali a rozhodl takhle ...
 

DeletedUser

Guest
Je to spíše taková dokonalejší prezentace, mě se tyto typy moc nezamlouvají ale zase udělat video jako normální film je docela fuška, takže kdybych ti to měl oznámkovat tak bych dal 2-3 :-/
 

DeletedUser

Guest
....

Hele to tu opravdu nemusíme řešit kluci! O tom to tu není a je mi jedno jestli vyhraju nebo ne, zlatky mám a kuli soutěži sem to nedělal :) Prosím o smazání příspěvků, které se netýkají tohoto fora(i tento příspěvek smažte). Díky moc ;)
 

DeletedUser

Guest
Je to docela slušný, ale Requiem for a dream jako hudební podklad do čehokoliv už je takové..otřepané ;) Je sice pravda, že ta melodie je správně dynamická, ale i tak.. :D
 

DeletedUser

Guest
krása myslím že tohle nesvede ani moje ségra (dela filmovou) 1+
moje známka:1+
 

DeletedUser

Guest
podle me jsou tu lepší videa a hodně ale budiš. ale ty chyby v textu .nektere veci nedavaj smysl... nic moc
 

DeletedUser

Guest
Mno až na některé obrázky které lehce nepasují ke komentářům si myslím ž eje to celkem OK, hudba možná ohraná, ale dokonale padnoucí, autor si to opravdu vychutnal:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru