• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Video - Senat Populusque Romanus

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
[YOUTUBE]B_F6_p9l4Dc[/YOUTUBE]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
koukal jsem na vaše video na youtube :-O:-O:-O

teda to je skvělí...tyto fakt umíš...ty interaktivní obrázky z Punských válek jak je tam ten kouř atd no boží :-O a k tomu ta hudba :-O musím opravdu pochválit:) vyborný video pokud v této soutěži vyhraješ tak si to právoplatně zasloužíš...;)

naučíš mně to?a v čem si to vůbec dělal?kdyžtak mi napiš v soukromých zprávách ;)

opravdu supr video úplně sem se přenesl do té doby...:-O
 

DeletedUser

Guest
no chybí tu a tam zvuk (všiml jsem si to u toho jak katapult vystřlil kouli a dopad nebyl slyšet:-O) ale docela fajn
PS:naučíš mne to taky?
 

DeletedUser

Guest
dám ti odpoved nato proc nebilo slyšet když střela dopadla...jednoduše proto protože to video je ze hryy Punské války je to před každou další mapou jiné záleží na tom jak se odvíjíděj a ten katapult nebil slyšet ani v tém hře takže je blbost ho vytvořit uměle...náhodou to i sedí protože kyž je střela stovky metrů daleko je nereálné ji slyšet příliš hlasitě...:grepolis
 

DeletedUser

Guest
:) no není to nic lehkého něco takového tvořit.Když sem toto video tvořil,tak mi práce všeho všudy zabrala cca 16 hodin.Nejdříve si napsat daný scénář.Něco co vystihne naši alianci a i bude se hodit do daného videa.Pak samozřejmě použít materiál ze kterého se video skládá.Mou předlohou se stala hra "Nemesis of the roman empire" chtěl sem i aby hudba od začátku do konce vystihla přesně děj videa jak před vašima očima probíhá.Proto jsem namixoval 3 písně ze soundtracku další hry "warcraft",která v mém videu zazní.Vím že video není dokonalé a když nebudu počítat pravopisné chyby,které se tam mohou oběvit,tak vím že hned na začátku je špatně v textu napsáno (osod místo osud) a taky se mi trochu nepovedl jeden střih videa,který měl být kratší o jednu sekundu.Jinak sem s videem spokojený a programy které jsem při této práci používal jsou Pinnacle video spin a VSO video converter.

Teď pracuji jen tak jako fanoušek hry Grepolis na dalším videu,které by jsem chtěl věnovat světu ALFA.Téma které sem vybral pro "Filmové zpracování" se bude jmenovat Vzestup a pád aliance LFFF .Bude to takový mini film o délce 20-30 minut.
Zatím je vše ve fázy příprav a zatím jen stahuji různá videa,která vhodně vystřihám.Hledáním vhodné hudby,kterou v tomto projektu použiji a napsaním scénáře,který bude založen na informacích,které mi poskytl časopis Orákulum v jejich vydáním.Trochu ho budu muset obohatit tak,aby z toho celkově mohl vzniknout můj mini film.
 

DeletedUser4068

Guest
Tak vše řečeno zde bylo. Chtěl jsme jen poukázat na pár pravopisných chyb a špatný střih, kdy asi ve dvou případech jsem nestihl přečíst text, ale to sám autor již přiznal a je si toho vědom. Takže teď hodnocení k celku: Je to naprosto boží. Takovýhle styl se mi líbí. Krásné kreslené ilustrace, které jsou tu a tam protkány malou animací, prostě super. Jen ještě malá vítka k tomu textu. Něja mě nesedí, že je text pokaždé v jiném čase. Myslím, že by bylo daleko lepší vybrat si jedno časování a v tom udělat celou prezentaci. Ale to tzv. " dětská " nemoc i jiných zde vložených videí.
Suma sumárum je to perfektní, když pominu ty uvedené chybky. U mě seš favorit.
 

DeletedUser

Guest
Zajímavé video, moc se mi ale líbí, pěkně udělané, akorát jen škoda že se tam nehýbou, nebo ano ale strašně málo :(
 

DeletedUser

Guest
mno, originální, odvážný pokus který pár chybek nesráží, jj líbí:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru