• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Video - Tigre

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4783
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4783

Guest
Aliance Tigre, svět Epsilon

[YOUTUBE]u4qF6AjT_E8[/YOUTUBE]


Vaše názory?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak já se určitě rád vyjádřím...

Ve videu je skutečně málo informací o vaší aliance, je to více méně pouze pár vět přidaných do videa, takže je to poněkud nezajímavé... Navíc bílé písmo v některých pasážích je velice špatně čitelné, zejména tam, kde je v pozadí světle modré nebe. Být tebou si s tím určitě ještě pohraju...

btw.: Odkaz jsem ti poupravil, již se to zobrazuje správně.
 

DeletedUser4783

Guest
Windows Movie Maker, ale ty stavby budov ti neřeknu, to je mé tajemství!
 

DeletedUser

Guest
Movie maker :p na nic...znám lepší ten my kámoš zanedlouho stáhne ;)

esnáším na movie makeru že mi vypadává když je video delší...
 

DeletedUser4783

Guest
NJN, ale přeci nebudu zbytečně stahovat další program, když mi tenhle v pohodě stačí! :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Krásně sis s tím vyhrál ale jak říká Morfeus ... málo info o ally a to bílé písmo není moc čitelné u scének s bílím pozadím
 

DeletedUser

Guest
viděl jsem i horší, ale i lepší.. chybějící info o alianci ani tak nevadí, jako spíš ta barva písma...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru