• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Video - Velké Řecké Impérium

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4068

Guest
Tak tohle video me udrželo při životě. Hudba více než dobře zvolená a sladěná s textem a prezentací celého videa, které se od počátku pěkně vyvíjí. U mě dobrý:D
 

DeletedUser

Guest
Máš to dobrý ale pravidlo je že to musí být uloženo na kanálu YOUTUBE.
Vypadá že jsi trochu okoukl od ostatních a začíná to "byla .... vesnice",což mě vadí a není to jakoby reklama:)
 

DeletedUser

Guest
to Kaczmi:
Ne že bych nepřijmul kritiku, ale nelíbí se mi, že tady píšeš, že porušuji pravidla. Je tam jasně napsáno, že kromě youtube lze použít i jiné úložiště. A navíc si myslím, že o tom, kde je video uloženo tahle soutěž není. Není mi jasné, co jsem podle Tebe okoukl. Každopádně všichni soutěžící mají stejné téma, takže některé věci se budou opakovat zřejmě ve všech výtvorech. Ani "byla jednou jedna vesnice" jsem v ostatních příspěvcích neviděl a navíc takhle každý hráč skutečně začíná tak proč to nepoužít. Je mi jasný, že teď vypadám jako uražený hráč co neunesl kritiku, ale nemůžu si pomoct-ta Tvá se mi zdá tak trochu účelová (i vzhledem k tomu, že jsi autor "konkurenčního díla"). Já si žádné ambice nedělal, jednoznačně nejlepší se mi zdá dílo Senat Populusque Romanus.
 

DeletedUser

Guest
tak jinak ...
1)trochu jsem přehlídl že to může být na jakýmkoliv zdroji tak promiň
2)"na jednom soustroví" a pak to pokračuje "se probouzí k životu malá vesnice"...což je podobné,a skoro významově stejné když si to tak vezmeš ..
 

DeletedUser

Guest
nojo jenže to je prostě jiný styl...někomu se to líbí někomu ne je jedno že se t podobá ale hodí se to...těžko má hned to město 10000 :D

radši se do toho nebudu míchat už mlčim :p
 

DeletedUser

Guest
Každému se líbí něco - to je jasný, o tom to je, mě nevadí, že se to nebude někomu líbit, to je samozřejmý. Ani hádat se nechci jen... a to není rejpanec... :) ...ten bod 2. - "je to významově stejné" - stejné jako co, nebo čemu je to podobné?
 

DeletedUser

Guest
hmmm...nech mně přemejšlet :?

už to mám...no přeci tam jsou jiná písmenka :D
 

DeletedUser

Guest
to Kaczmi:
Ne že bych nepřijmul kritiku, ale nelíbí se mi, že tady píšeš, že porušuji pravidla. Je tam jasně napsáno, že kromě youtube lze použít i jiné úložiště. A navíc si myslím, že o tom, kde je video uloženo tahle soutěž není. Není mi jasné, co jsem podle Tebe okoukl. Každopádně všichni soutěžící mají stejné téma, takže některé věci se budou opakovat zřejmě ve všech výtvorech. Ani "byla jednou jedna vesnice" jsem v ostatních příspěvcích neviděl a navíc takhle každý hráč skutečně začíná tak proč to nepoužít. Je mi jasný, že teď vypadám jako uražený hráč co neunesl kritiku, ale nemůžu si pomoct-ta Tvá se mi zdá tak trochu účelová (i vzhledem k tomu, že jsi autor "konkurenčního díla"). Já si žádné ambice nedělal, jednoznačně nejlepší se mi zdá dílo Senat Populusque Romanus.

Ahoj příteli, máš pravdu je jedno kde je videjko uloženo! A vůbec nesouhlasím, aby kaczmi komentoval tvoje videjko, ani jiné soutěžní! Podle mě to není objektivní a výsledné video naší aliance je moje práce. Jinak přeji jak tobě, tak i ostatním hodně stěstí v soutěži :)
P.S: Ambice si tu nedělá víc soutěžících, je důležité soutěžit zdravě :)

S pozdravem Tomak2000
 

DeletedUser

Guest
Díky Tomak2000, upřímně - potěšil jsi mě(i martinvrbis). Vlastně jsi vystihl, co jsem měl na mysli.( a stačilo Ti mnohem míň textu, než mě :) )
Ať se daří všem soutěžícím
 

DeletedUser

Guest
Ne,neber to jako kritiku,jen komentuju co vidím :D videjko se mi líbí:p
 

DeletedUser

Guest
No, řekl bych že to video je celkem dobré, sice se tam zase ukazují obrázky za sebou ale tím oddalováním a přibližováním se to dost kryje, je to docela dobré video, já bych ho docela bral :cool:
 

DeletedUser

Guest
ne a ne a ne strašné nelíbí se mi to :grr je to černobílé nejde to ani dokoukat (možná to zhoršuje rychlost servru)
:grr
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem to teď zkoušel a trhá se to fakt hrozně. Na youtube mi ale zlobil upload tak je to na zkouknito. Doposud to ale chodilo dobře. Tohle bohužel neovlivním.
 

DeletedUser

Guest
mně t jde nasrosto v phodě asi tu mášchybu v Matrixu :D
 

DeletedUser4783

Guest
Jak by řekl appoloyd(nebo nějak tak)
Veľmi pekné, dávam desať bodov!
 

DeletedUser

Guest
me se to libi ale trochu mi vadi to ze je to cernobili i kdyz nekomu se to libit muze jinak dobre video
 

DeletedUser

Guest
Video mi jede plynule, zkuste zjistit zda není chyba u Vás..
jinak klobouk dolů, černobílé originální pojetí, stylová hudba, pěkný "příběh" který dokonale graduje.. paráda
neviděl jsem všechna videa ale zatím můj osobní favorit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru