• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Video-Vzestup a pád aliance LFFF

  • Zakladatel vlákna shapeshifting
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Všechno vlastně odstartovala soutěž o nejlepší alianční video.Nečekal sem,že mě to tak chytne a bude bavit.Před pár dny sem se rozhodl,že by jsem chtěl vytvořit takový mini-film (20-30 minut).Něco v tom samém stylu jako mé soutěžní video,kterým reprezentuji naši alianci
Senat Populusqe Romanus

Materiál už mám připravený a dělám střih a vybírám jednotlivé obrázky/videa ,které použiju v mém projektu.Jediné co chybí je namixovat hudbu,která celí příběh podtrhne a napsat vhodný scénář.Téma které sem se rozhodl spracovat bych chtěl věnovat světu ALFA a můj příběh se bude jmenovat

Vzestup a pád aliance LFFF .Jako předloha pro psaní scénáře mi slouží časopis Orákulum podle kterého se snažím držet a trochu sám improvizovat,aby příběh dostal nějakou podobu.Chtěl bych si s tím vyhrát a video zveřejnit 24 prosince :)
 

DeletedUser

Guest
Chtěl sem jen aktualizovat stav videa na kterém pracuju.Materiál mam připravený a mixuji teďka hudbu.Film bude mít stopáž 15-20 minut a bude rozdělen příběhově do 5 kapitol.Dělám už na tom pár dní a je zhruba hotovo 25%
 

DeletedUser

Guest
Video je dokončeno.Dodělávám zvuk a dnes večer ve 20:00 video nahraji zde v tomto tématu.Film je věnovaný světu ALFA a nese název Vzestup a pád aliance LFFF
 

DeletedUser

Guest
Dobrý. :) Určitě nadprůměr vzhledem k tom, že na lepší by sis musel už asi točit svá videa :D Hodně chválim hudbu, ta tam hezky zapadá. Btw není jedna skladba převzatá z HoMaM nebo Kings Bounty? :D (Ta, co začíná v 1:40)
To celé je dělané ve VideoSpinu, že? :) Šikovný prográmek. :)
Je vidět, žes jel podle nějakýho scénáře a snažil ses ho dodržet.
Jediné, co bych vytknul, jsou občasné chybky v textu. :)
Každopádně se určitě rád mrknu na další podobný počin, pokud ho budeš dělat. :)

Edit: To muselo mít po renderu z VS minimálně 20GB. :D Tos nahrával na ytb takhle bez úprav? :D (S tím ytb uploadem :D)
 

DeletedUser

Guest
Tak tak :) .Já nejsem žádný programátor.Ale baví mi dělat něco podle mích představ.Takže opravdu jen mohu vhodně vystřihat videa a sám si je poskládat tak,aby mi zapadala tak jak zrovna potřebuji.Většinou to řeším tak,že hledám a hledám několik dní vhodný materiál,který by se dal použít do mého příběhu.A ono něco najít není žádná sranda.Nejprve sem si napsal scénář.Takže veškerý text,který se přehrává před tvýma očima sem si nejdříve napsal.A podle toho hledal videa.Jakmile sem měl tohle hotové,tak sem musel hodně vystřihávat jednotlivé scény.A co je asi nakonec nejtěžší je mixování hudby,tak aby zapadala jak do příběhu,tak do celkové stopáže jednoho snímku.A někdy to opravdu nejde uhlídat.Snažil sem se střídat jednotlivé pasáže hudby.Klidnou a pomalou a rychlejsí a epickou.Chce si to hrát i s detaily,třeba jen takový ten prorok ,kde se připomene povstání Havranů a záběr na burácející moře a následně plavba lodí.našlo by se toho více.Chtěl sem příběh od začátku postupně rozvíjet a proto sem začínal pomalu a klidně a postupně gradoval až do velkého finále kde se opět znovu v příběhu objevil Tsunamy a dokončil celou tu zkázu:)Nechtěl sem jen v příběhu se zmínit,že byl jednou jeden hráč,který zradil svoji alianci,ale chtěl sem pro tuto postavu širší význam a dát mu větší prostor.No snad mini film trochu líbil :)

Jinak co se týče té tvorby,tak sem používal Pinacle video spin a ano je to dobrý program na takovou tvorbu.Pro začátečníka je to vhodné a když sem potřeboval střihat videa,tak jedině VSO video converter,který mi naprosto vyhovuje.
Jinak když sem dokončil tento mini film se stopáží 14 minut a následně překonvertoval do mpg-2 tak to mělo velikost kolem 700 Mb a během 10 minut to bylo uploudnuté na youtube.
Já se tedka poohlížím po jiném programu.Po nějakém více profesionálním.Kde se dá více detailně zasahovat do hudby a mixování.
Původně sem měl v plánu pro každý svět vytvořit vhodný mini film.Tento byl věnován světu ALFA.No uvidím podle reakcí na tento prvotní snímek,jestli má vůbec cenu pouštět se do jiných příběhů.
 

DeletedUser

Guest
No...:-O já teda koukám :-O tohle...:-O bylo...:-O to...:-O nej...:-O amaterské...:-O video...:-O ze...:-O všech opravdu tleskám ;)

skvěle si to vypracoval ovšem k velikosti videa a délce je téměřnemožné udělat chybu sice tam byl občas moc rychlý přestup z videa do vide a nebo hudby ale to se dá při velikosti omluvit...každopádně by mně zajímalo z jaké hry je to plánování na té mapě ta británie,egypt,germánie jak tam bili ty šipky a názvy legií to by mně opravdu zajímalo jinak ostatní filmy a hry celkem znam ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pokud není k dispozici zkušený dabér, nejlépe dospělák ( ;) ) tak by to bylo spíš na škodu. Na takové videa to chce rozeného vypravěče :D
 

DeletedUser40

Guest
Tak to jsem rád, že ses mohl inspirovat Orákulem. Jinak video je velmi pěkné, chválím. Jen tak dál...
 

DeletedUser

Guest
martinvrbis To plánování bylo ze hry Imperium III.Je to takové pokračování na Punské války.

Jinak sem ani nečekal takovou kladnou kritiku,ale těší mě to :) V tom případě se vrhnu na svět BETA a vytvořím pro ně další příběh,který by mohl zaujmout.Učím se pracovat s jiným programem na tvorbu videí,kde by sem chtěl tuhle tvorbu přivést k dokonalosti.Akorát když tak listuji Orákulem,tak nevím co tak by se hodilo zpracovat.Nejdříve mě napadlo téma:O Bratrstvu neohrožených...Možná by si ostatní mohly zvolit co by si přáli takhle zfilmovat a já bych se snažil jejich přání splnit.
Akorát by se možná už hodila pomoc od ostatních hráčů,kteří by se chtěli podílet na výrobě.Ono hledat na youtube videa,která by se hodila "vystřihat" se hledají hodně dlouho.Taková pomoc by se hodila-ukázat mi pár odkazů na video ze kterého by se dalo něco zpracovat a vystřihat jednotlivé scény,ale nejdříve by se hodil i nějaký scénárista,který by dokázal napsat příběh,který by se mohl odvyprávět do 15 minutové stopáže videa a podle toho hledat materiál.
 

DeletedUser

Guest
díky za tu hru jdu si jí stáhnout ;) a jinak až budeš chtít udělat gamu tak si počkej na příští orákulum zjistil sem že je přichystaný překvápko ;)
 

DeletedUser

Guest
Klobouk dolů!
Nic podobného jsem v životě neviděl. Až na pár pravopisných chyb a rychlí běžící text u jednoho ze snímku je to naprosto dokonalé.
Jinak, jak se jmenuje ta předposlední písnička?
 

DeletedUser

Guest
Příště v titulkách vypíši i hudbu jakou sem použil.
Jinak ta předposlední písníčka se jmenuje With An Iron Fist a je od Immediate Music
 
Nahoru