• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Video-Vzestup a pád aliance LFFF

  • Zakladatel vlákna shapeshifting
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Oprava ta předposlední píseň je od X-Ray Dog a jmenuje se Dethroned
 

DeletedUser4587

Guest
nej video co jsem tady viděl, jediná výtka ani ne tak tobě jako Angelionovi, holajsz zradil až Hrdé Válečníky, kteří vznikli z LFFF
 

DeletedUser

Guest
nádhera fakt užásný:) vážně se mi líbylo spracování toho videa a taky hudba skvěle vybraná jediný co můžu vytknout je že ty titulky mi zabírali čas a plně sem si neužíval to video.
 

DeletedUser

Guest
Díky díky :) je to jen taková moje zábava.Toto video bylo pro svět Alfa.Pro svět Beta jsem vytvořil zase video o Bratrstvu neohrožených,které je také už umístěno zde v sekci "grafika"
A až zase bude materiál a informace ze světa Gama,tak video bude věnováno dalšímu světu,tak jak bylo původně zamýšleno.A pro každý svět časem vytvořím jedno video.
 

DeletedUser

Guest
nej super bombové video už sa teším keď uvidím video na svet Beta:D
 

DeletedUser

Guest
kdyt to video o bete už je! klidne se koukni je tady už dávno...:D
 

DeletedUser

Guest
Hm...masakr, tak tohle je fakt hodně pěkné :)
gratuluji jak ke skvělému videu, tak i k poražení těch zbabělců, přeběhlíků ;)
 
Nahoru