• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Villa23-Galidus

DeletedUser

Guest
Galidus

Galidus,ten jenž ovládá nebesa.Je synem Úranose(první bůh nebes a nebe samo) a Gaii(bohyně země a sama Země).Mocný bůh nebes,oblohy.Je mírné,klidné povahy,proto je lidmi tolik respektovaný a vážený.Pokud se naštve jeho hněv nezná meze a ani nejlepší obět ho nedokáže zastavit.Je to samotářský bůh,který se stranil Olympu a žije v nebesích nad Athénami.

Božské síly
Nebeská garda
Galidus povolává do města své nejlepší válenčníky.
Město dostane 10 bojovníků s mečem.
50 přízně

Blesková zed´
Mírná a dobrá stránka Galida dává městu ochranu v podobě "bleskové zdi",přes kterou neprojde žádný útok.
Město je po dobu 3 hodin chráněno před útoky(nikoliv před kouzly).
150 přízně

Záplava
Galidus se hněvá na obyvatele.Město zasáhnou mohutné děště,jenž zničí úrodu a město postihne hladomor.
Zničí 40% milice(obnovení do 3 hodin)
250 přízně

Maelström
Galidus soustředuje svou sílu do bájné gigantické bouře-Maelströmu.Vše co mu bude připleteno do cesty bude zničeno.
Zničí jeden celý útok,platí i pro útoky s kolonizační lodí.(Proto ta cena)
450 přízně


Mýtické jednotky
Rayques
Tito obří,hadovití draci střeží Galidův palác.Lidé jim říkají ''živé blesky"
podle zářivých kreseb na těle.Díky jejich rychlosti se dají jen stěží trefit lukem nebo prakem.

DSCN0185.jpg
Náklady-3000 dřeva,5500 kamene,2000 stříbra,412 přízně,45 obyvatel,chrám 18
Útok:1350,Typ útoku-bodný
Obrana proti sečným480
Obrana proti bodným400
Obrana proti střeleckým290
Rychlost-35
Kořist-420

Nemejský lev
Tato bájná šelma byla protivníkem Heráklese.Chytala mladé ženy a lákala na ně mladíky, kteří je chtěli vysvobodit.
Díky své zuřivosti a houževnatosti je skvělou obrannou jednotkou.

DSCN0194.jpg
Náklady-3000 dřeva,3500 kamene,4000 mincí,250přízně,15 obyvatel,chrám 10
Útok-200 Typ útoku-sečný
Obrana proti sečným-950
Obrana proti bodným-620
Obrana proti střeleckým-400
Rychlost-25
Kořist-120

P.S-Omlouvám se za kvalitu obrázků.Lepší to už nebude :)))
Můj pravý nick je Hopli97,ale musel jsem se prihlásit na forum za nick mého kámoěe,který už nehraje.Heslo do fora už neznám,protože já se do fora registroval před 4 lety a heslo jsem již zapomněl.Prosím,omluvte mě :)
Bůh je vymyšlený :)
 

Přílohy

  • DSCN0194.jpg
    DSCN0194.jpg
    89,4 KB · Zobrazení: 2
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Heslo si můžeš vygenerovat nové..
cení se snaha obrázky vůbec vytvořit, takže palec nahoru..
ovšem ta kouzla..:) celkem by mě bavilo utírat útočníky, kteří vyšlou xy útoků s dopadem během desítek sekund, aby získali důležité město já jim tam prásknu kouzlo..:) takže myšlenka dobrá, ale.. hm..
zničit milici je hezké, ale jak já vím že ji nepřítel vůbec aktivoval? a navíc milice je většinou to poslední co mě tankuje..
srubnout celý útok jedním kouzlem? neblázni.. :) jako hru by to zpestřilo to bez debaty, ale...
 

DeletedUser

Guest
Kouzlo záplava by mohlo být myšleno na snížení příjmů z dolů...ale ostatní kouzla jsou moc ultimátní:D ...to bych snad ani pak nehrál:D

Fajn obrázky - já neměl odvahu se do nich pustit:)
 

DeletedUser

Guest
ne tu milici jsem myslel že ani ji nemusí mít aktivovanou napr. má moznost aktivovat 375 já mu tam hodím kouzlo a on může aktivovat jen napr 250 :) Jinak dekuji za vyjádrení :)
 
Nahoru