• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Vojsko - často kladené dotazy a vše kolem

  • Zakladatel vlákna DeletedUser231
  • Vytvořeno

Thasoss

Grepolis tým
Buď nedostatek volných obyvatel, nebo změna boha v průběhu trvání odměny, nebo ještě neuplynula jedna celá hodina - jednotky se přičítají nárazově každých 60 minut. Po víkendu bychom měli vědět, zda se jedná o chtěný, či chybový stav (dříve to bylo průběžně, tzn. by se v tvém případě přičetla 1 mantikora každých 20 minut, nikoli 3 mantikory každých 60 minut).

A propos, nedělá dobrý dojem vypouštět takovou dávku vulgarismů jen proto, že ti někdo za tři hodiny neodpověděl. Ano, hráč velmi často dostane svou odpověď i dříve, ale mnohokrát i později.
 

DeletedUser11880

Guest
Omlouvám se, Za každou hodinu 1 mantikoru a použil už jsem to už 4x a jen mi to bere obyvatele a nic nemam žádná mantikora se mi neobjevila. To mě ta hra přestane bavit jestli mi tohle bude dělat pořád. Doufám že s tím něco uděláte. Děkuji.
 

DeletedUser11897

Guest
Ahoj hráči :) ja mam jen takový dozaz co se tyce vsech tech smajliku a tools . ja hraji prez tablet s androidem . hraji ale normalne prez prohlizec a ne prez app. Proto se chci zeptat jestli neni i nejaka verze tools pro android . predem dekuji za odpoved :) je to zkrze vojsk prehlednejsi a rychlejsi :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11897

Guest
Zdravim. Mam jen takoví dotaz, pri utoku hydrama mohu pouzit nejake posilujici kouzlo ??? A jake ?? Zeusovo kouzlo na posileni lodi asi ne ?? Ale zase Athenino kouzlo na posileni je na pozemni jednotky :/ a take bych se chtel zeptat na mozne vyzkumy platici na Hydry .... Predem dekuji za odpoved . :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Zdravím, na hydru se uplatňuje výzkum Božská elita (na světě Achilles, dále Ypsilon a mladších), nic jiného, co se výzkumů a kouzel týče. Jinak dobrý je na toto simulátor - vlož do něj hydry na stranu útoku a nějaké např. birémy na straně obránce. Bonusy postupně vypínej a zapínej a sleduj, jak se ztráty budou měnit. ;)
 

DeletedUser11897

Guest
Zdravim , zase ja :D jen bych se chtel zeptat , jak je to vlastne s moralkou kdyz sednou nepratele do mesta , ktere je hrace oproti me slabsiho a mensiho . take budu znevihodnen pri pokusech osvobodit ho ???
 

Thasoss

Grepolis tým
Morálka se v tomto případě bere podle bodů útočníka, který se snaží město osvobodit vs. bodů toho, kdo kolonizační loď do města usadil.
 

DeletedUser11990

Guest
Ahoj, řeším jak se zbavit zbytečných 20 přepravek. Zbytečně mi zabírají místo. Může je nějak rychle zabít - smazat atd? Nějaké nápady?
 

DeletedUser75

Guest
Pošli s nimi jednu útočnou loď,a zaútoč. Je to asi nejrychlejší. nebo je pošli jako obranu do nějaké pidi vesnice, a zaútoč na ní.
 

DeletedUser12569

Guest
Chci se zeptat, mám vyzkoumané dobývání, kolonku, ale vedle normálního útoku, se mi neobjevuje útok se vzpourou?
Děkuji
 

DeletedUser8979

Guest
Hele...nejsi na světě se vzpourou
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser8979

Guest
A máš dostatek dostatečnou úroveň kultury ? Alias volný slot ?
 

DeletedUser8979

Guest
Zajímavý,tak stále někde děláš chybu.

S koldou pošleš bitevní lodě a pozemku,kolda sedne jedině v případě,že město je čisté a kolda projde na čisto,poté by mělo započít dobývání.

Nějak mě nenapadá,kde by ještě mohla být zrada.
 
Nahoru