• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Vtipné zprávy & profily - Omikron

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

poslal Vám na světě Omikron někdo vtipnou zprávu, dobrali jste se k celkem zábavné konverzaci, či jste narazili na vtipný profil nějakého hráče či aliance?
Podělte se o to s ostatními hráči!

Předtím, než danou zprávu či profil zkopírujete, proveďte pár úprav:
[SPOIL]• V případě soukromé zprávy nahraďte jméno druhého účastníka písmenem (např. Hráč A).
Svou herní přezdívku nahrazovat nemusíte, to je na Vás
• Upozorňujeme, že na vulgárních profilech není nic zábavného (hlašte na Support)!
Pokud se objeví ve zprávě či v profilu pár vulgárních slov a přesto to budete chtít zveřejnit, min. daná slova vyhvězdičkujte.[/SPOIL]


Příjemnou zábavu Vám přeje
Grepolis tým
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser8374

Guest
Rad bych prezentoval mou alianci na svete omikron, tojest Exekutoři

Zde kopie profilu aliance:

Nábor uzavřen!

Hlavní náborář:
[player]Chaos187[/player]


Exekutorská grepolisácká komora se sídlem na Omikronu zřízená zákonem č. 1/2013 Sb. je stavovskou organizací profesionálních bojovníků sdružujících soudní exekutory z celého grepolisáckého světa. Členství v ní je pro všechny exekutory povinné ze zákona. Exekutor se stává jejím členem okamžikem jmenování exekutorem.

Právní forma exekutorské komory je g.e.k. ( grepolis elite komandos ).

Informace pro veřejnost:

Výňatek ze zákona č.1/2012 Sb. hlava I.

1) Exekutor je oprávněn vstoupit do Vašeho polis bez Vašeho souhlasu. Pokud mu nebude umožněn přístup má právo exekutor použít donucovací prostředky za pomocí ohnivých lodí a jiných potřebných jednotek k tomu určených. Následně provede příslušnou demolici veškerého obyvatelstva a všech nacházejících jednotek v polis. Exekutor je povinný zabezpečit Vaše polis po jeho odchodu a to zejména birémami a jednotkami k tomu určených po nezbytnou dobu.

2) Nezbytnou dobou se rozumí 12 hodin od provedení exekuce.

3) Exekutor může, ale nemusí vyrozumět dotyčného o nařízené exekuci na jeho movitý, nemovitý i jeskynní majetek. Pokud se tak rozhodne, může učinit několika způsoby:
a) vyšle exekutorského koncipienta - špeha
b) navštíví Vás v přístavu
c) k doručení platebního rozkazu může použít soukromé přepravní společnosti - mantikora, harpyje, pegas.

4) Pokud dojde k fyzickému napadení exekutora, budou okamžitě přivoláni všichni členové exekutorské komory. Poté bude provedena vyhlazovací exekuce bez soudního řízení.

Adresa:

Moře 54, svět Omikron
111 11 ČR

Otevírací doba - NONSTOP

Kontakty: www.Exekutoři-BEROU VŠE.com
Prezident exekutorské komory: Neznamý
[player]wilt13[/player]
[player]Ricardos[/player]
a další..



Dale bych vyzdvihnul kolegu Ricardose a jeho profil :

Dne 13.5. 2013 jsem se stal členem Exekutorské komory.

Splátkový kalendář si domluvte na adrese: www.navalsurky.cz ( moje kancelář přijímá dřevo, kamení, stříbrné mince, božská kouzla a stravenky ).
Pokud nepřistoupíte na splátkový kalendář a hodláte nerespektovat soudní rozhodnutí o exekuci, čtěte další pokyny níže uvedené.

Před kliknutím na ikonu - útok, přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité informace.

Děti od 2 do 6 let ( pod dohledem dospělých )
Všeobecně dostačující dávkou je 1 útok.Nepřekračujte celkem 3 útoky denně. Při větších dávkách mohou vznikat žaludeční potíže s případným svěděním prstů a dlaní.
Dospělí mohou útočit bez omezení. Při vedlejších účincích jako je nadměrné pocení, zrychlující se tep, pocit nasranosti a bezmocnosti, a které přetrvávají víc jak 1 týden se poraďte se svým ošetřujícím lékařem, nejlépe psychologem.

Útoky není vhodné kombinovat s alkoholem. Po nadměrném použití alkoholu je nejlépe vyvolat pocit zvracení a zmáčknout tlačítko - ODHLÁŠENÍ, ideální případ je - RESTART.


Obecné informace

Spím hodinu denně.
Zuby si čistím u hry.
Jím a piji u hry.
Pracuji u hry.
Zaměstnávám řidiče, abych mohl hrát hru.
Sex s manželkou od 03:00 hod. do 03:05 hod. ve středu.
Sex bez manželky v pátek od 04:00 hod. do 05:00 hod. samozřejmě u hry.

Pěkné chvíle u Grepolisu Vám přeje

Ricardos


Snad jsem Vas timto zaujal ci pobavil , tesim se na dalsi prispevky wilt13
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
před deseti lety jsem půl roku pracoval jako vykonavatel u jednoho exekutora (ale pak už jsem na to neměl žaludek:-((((),ale tady to je dost vtipný,dobrý nápad,draci:))))))Ale přeci jen v zájmu aspoň poetické demokracie by tam měl být aspoň jeden článek s možností odvolání ke krajskému soudu (nebo supportu??) to nechám na vaší komoře:))))))
 

DeletedUser

Guest
Tak to individium at sem napise svou adresu osobne za nim zajedu :) . A takou exekuci jeste nevidel , a garantuju vam ze aspon 14dni ho v tyhle hre neuvidite :))
 

DeletedUser

Guest
Tak to individium at sem napise svou adresu osobne za nim zajedu :) . A takou exekuci jeste nevidel , a garantuju vam ze aspon 14dni ho v tyhle hre neuvidite :))
pro boha,co to má být,nějak jsem to nepochopila,Exekutoři mají vtipný profil,náš pes to vtipně glosuje a Syslusek k tomu píše nějaký nesmysl,co nemá hlavu a patu
 

DeletedUser

Guest
pro boha,co to má být,nějak jsem to nepochopila,Exekutoři mají vtipný profil,náš pes to vtipně glosuje a Syslusek k tomu píše nějaký nesmysl,co nemá hlavu a patu


Z toho si nic nedelej..syslusek si vybral spatne "oddeleni"..Dostal na " frak", protoze jsme mu pravzali mesto!! Jelikoz nas clen jel utokem na jeho mesto pro surky( coz v tehle hre to byva normalni) tenhle hrac syslusek to nedokazal vzit fair-play a zacal nasemu hraci psat vulgarni a nechutne zpravy ..Proto jsme mu dali lekci takovou,ze o mesto prisel uplne,ikdyz to nebylo vubec v planu.Svym chovanim si ale o to primo koledoval...(Bud budes hrat hru tak jak se ma, anebo ji radeji nehrej... Zde musis prijmout nejen svou vyhru ale i prohru..Tak to funguje vsude...)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5989

Guest
A za koho hraje, když to není beruška? :D
Jako Argejce z Kappy mě to vcelku zajímá :D. Kappu ovládli jen proto, že obalamutili kde koho, jeli hru na spojka a pro sypání do divů si nechávali posílat surky od jiných aliancí... tam stavěli všichni proti nám a když se beruškám zalíbili, tak je přizvali těsně před dostavbou posledního divu k sobě, aby dostali metál, pak zase mohli jít :D. I takoví hrdinové jsou mezi nimi :). Ke své alianci se otočili zády a šli si pro placku k sousedům :).
 

Thasoss

Grepolis tým
Za nějakou prťavou ali... :D Jinak o počínání Berušek také vím... s tím, kdo jim nepřekážel při stavbě divů, s tím se naspojkovali, nebo dali minimálně DoN...
 

DeletedUser9364

Guest
Profil hráče inkfarkt:
Které aliance nemám rád ?
Je to především banda loupežníků co má exekutorskou náladu a přitom se chovají jako neohrožení bratři a po moři všichni bloudí jako bludný holanďan. Je to sebranka z šesta šedesátky co se tváří jako mírumilovné berušky a přitom zjevem připomínají ošklivá káčata. Dobyvatelé , kteří znají jen pochybný podnik Modrá ústřice, kde hovoří o dobití řeckých měst, přitom netrefí ani z Prahy do Karlových Varů a vyzívají boha Dia, aby alfou a omegou bylo jen stavění domečků.
 

Thasoss

Grepolis tým
Také jsem si už přečetl... když už jsme tak u něj, tak ač začal měsíc po startu Omikronu, zase se dere do předních příček off žebříčku :D ale tak u něj to není nic zvláštního :)
Nicméně když se vrátím k jeho profilu, tak to hezky splácal dohromady.
 

DeletedUser5989

Guest
Žádnej stud, jednou jsi nahoře, jednou dole a já se cítím dobře :) Byla to dobrá akce a jak to tak bývá, rozhodovali chyby a po té, co jsem přehlédl kolonizaci Charlenara se mi zbourala obrana ostrovů :( Ale tak lehce nazbyl, a myslím, že lehce nepozbyl :)

Výňatek z profilu nejmenovaného hráče.... :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Mě vždycky fascinují výmluvy :D jsme lidi, chybujeme... třeba jak jsem se vyznamenal já dneska... to taky nemá obdob.
 

DeletedUser5989

Guest
:D :D ... jak jinak, kolonizace přehlížíme dnes a denně :D

Co jsi vyvedl?
 

Thasoss

Grepolis tým
No, nechám se shodit 6 Ol z lenosti, když se chci otočit, tak zjistím, že to nestíhám, jelikož jak jsem to město kontroloval, tak jsem si nějak neuvědomil, že se pozemka z této kontroly nestačí vrátit... takže jsem neměl co k té koldě poslat.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9364

Guest
Ptak von popel
Jako bájný pták Fénix, i já povstal z popela.

Uvidíme jestli bude platit:
Prach jsi a v prach se obrátíš, doufám že popel má lepší vlastnosti.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru