• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Vybrání zlatých za pozvání

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zlanařil jsem hráče jménem WingsxD, a v hlášení mi došlo že dostanu 200 zlaťáků,
až dosáhne 1000 bodů. WIngs už má skoro 2000 bodů a žádnou odměnu jsem nedostal.
Nepřišla mi ani žádná zpráva popř. hlášení o tom že bych si je měl vyzvednout.
Co s tím?
Kuldjas1053
 

DeletedUser

Guest
tak si klikni na "pozvat přátele" a tam je záložka "zlanaření hráči"..
kdo hledá najde :)
 

DeletedUser

Guest
Já nevím kam to mám napsat...
Pozval sem hráče na ostrov a už dosáhl 1000 bodů a zlatky nikde ! měl sem dostat 200 !!!!
 

DeletedUser9519

Guest
Menu "Pozvat přátele" v levé části hry --> pak záložka "Zlanaření hráči"
Musíš stisknout tlačítko "Vyzvednout odměnu". A pak 200 zlaťáků dostaneš.
 

DeletedUser12322

Guest
dva hráče jsem pozval, požadovaný počet bodů už mají ale odměna nikde, přišlo mi i oznámení že odměnu dostanu. pözval jsem je do světa bizantium, ale oznámení chodí na svět hyperborea kde ani jeden z nich nehraje, co mám dělat
 

Thasoss

Grepolis tým
Klikni v levém menu na položku pozvat přátele, tím se ti otevře okno, v němž přejdi do záložky zlanařených hráčů a zde zlaté vyber. Ono oznámení mj. chodí na všechny světy, kde hraješ.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru