• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Vyhledávač měst duchů

DeletedUser9360

Guest
od člena wiki týmu pro vás všechny nová věc na které pracuji, statistiky pro české servery a vyhledávače měst duchů zde:

http://www.grepolistats.8u.cz
pracuji na tomto sám již měsíc a měl jsem díky tomu i blokovanou IP adresu ze serveru Grepolis, protože při ladění na domácím pc, kde mám nainstalovaný Apache server a MySQL db se muselo hodně zkoušet a server si myslel že jsem nějaký vyhledávací BOT, 2 dny jsem se nedostal do hry ke své alianci na světě Mý, pomohl mi až Cháron, který snad musel volat do vesmíru abych se mohl znovu nalogovat.
Nakonec jsem dostal od supportu přeci jenom malinkou satisfakci, za kterou bych chtěl ještě jednou poděkovat.
Statistiky a nové nástroje které teď programuji budou pouze pro české servery a data v nich budou aktuálnější naž na grepostats, které je aktualizují jednou denně. V těchto statistikách se bude aktualizovat zhruba jednou za hodinu, teda pokud mně nebloknou němci přímo z hostingové ip, kde běží statistiky. Takže to neuškvařte a filtrujte opatrně, ať min nevolají ze serverovny že tam mají žhavé kabely a že si to mám odstěhovat pryč :-O

Je tam už i integrovaný vyhledavač měst duchů, filtry budou přibývat postupně, podle toho jak se kemně budete chovat, dělám to po nocích a ještě u toho stíhám i hrát :grepolis
nemstats.jpg

vyhledavač měst duchů zatím funguje jen pro svět Mý, do týdne bude funkční pro všechny české servery
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9360

Guest
Ano, vyhledavač posílá data z roletek pomocí metody POST, tudíž stačí v php hlavičce na konkrétní stránce přednastavit tyto hodnoty a stránka hned vyfiltruje z databáze města duchů konkrétního světa, je to ale zbytečné, stačí otevřít vyhledavač a pak si v roletkách vybrat daný svět, to už jedno kliknutí myší v roletce snad nikoho nezabije, nebuďte tak rozmazlení :cool:
 

DeletedUser9360

Guest
zkusím s tím něco udělat tak, abych vyhověl, zatím jsem na hostingu pro statistiky a vyhledavač měst už aktivoval šikovnější adresu:

http://www.grepolistats.8u.cz

jestli mohu poprosit správce fora přeeditujte odkaz už na tuto doménu, tady už bude nadále rozšiřována o další filtry a nástroje, děkuji
 

Thasoss

Grepolis tým
Odkaz v úvodním postu opraven. Komunita bude jistě ráda za tyto statistiky. Grepostats občas vypadává, grepointel CZ a Sk už nezobrazuje...
 

DeletedUser9360

Guest
Zjistil jsem že statistiky neukazují ve výpisu hráče bez aliance, dnes jsem chybu odstranil a ve výpisu již jsou zařazeni i hráči bez aliance.
Přidám do filtrů v roletkách možnost vyfiltrovat i tyto hráče bez aliance. Dále přidám možnost kliknutí na hráčovo jméno ve výpisu a poté vám o hráči vyjede tabulka s informacemi o jeho aktivitách na všech světech, kde hraje, do 3-4 dnů to bude hotové. Tímto prosím všechny pozorné a všímavé lidi o informace o jakýchkoliv nedostatcích a chybách ve statistikách, děkuji chaos.....
 

DeletedUser9360

Guest
dnes byl přidán nový svět Omicron, můžete filtrovat už i ten
 

DeletedUser9360

Guest
QR Code pro mobilní aplikace a tablety, přesměruje Vás na grepolistats:
grepolistats.png
 

DeletedUser10620

Guest
Těžko říci, ani grepolis.matrix.net nemá ještě svět ypsilon, nevím kde to vázne, snad se jednou dočkáme
 
Nahoru