• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Vyhodnocení soutěže Sparta proti Hádovi

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9269
  • Vytvořeno

DeletedUser9269

Guest
Soutěž dle odpočítávání končí dnes o půlnoci, tak proč se celkový žebříček vyhodnotil již ve 20:00???
Považuji to za nesprávné, záměrně jsem čekal na večerní hodiny. Jde konkrétně o svět Achilles.
 

DeletedUser9269

Guest
Je to více než neočekávané chování.
Je to jako kdybyste hrál 90 min fotbal a po skončení zápasu Vám oznámili, že se započítávají vstřelené góly jen do 80. minuty :mad:
Navíc, poslední den byla ve 20hod otevřena denní soutěž o kulturu, a i když jsem byl o půlnoci první, žádnou cenu jsem nezískal...soutěž nenávratně zmizela - jestli toto není chyba, tak asi máme každý jiné vnímání. Proč se chybně odpočítává, proč se vypisuje denní soutěž, která není vyhodnocena?
Toto beru jako dvojí křivdu - připravili jste mne o druhé místo v celkovém pořadí a o první místo v denní soutěži za poslední den!!!
 

Thasoss

Grepolis tým
Tento denní žebříček by měl zmizet, ale neděje se tomu tak... o tomto vývojáři již vědí a v příští události se toho snad už nedočkáme (původně se vývojáři snažili to opravit ještě před spuštěním i u nás, ale nestihli to). Ale co se ještě toho týká, tak zde to bylo patrné. Přeci se nebudou rozdávat odměny za 4h soutěžení, když to utne konec časového limitu, po kterém celá událost nenávratně končí.
 

DeletedUser12305

Guest
Tak a ted muzu zacit ja...
a co my, co jsme vedeli, ze udalost konci v xy hodin a nema cenu se dal snazit? Dostaneme taky neco? A co oceneni za den/celkove? Pokud bylo nekde celkovy hodnoceni po poslednich 4 hodinach jiny nez v puvodne dany cas, co pak? Budou dve ceny?
smiley_emoticons_panik4.gif


(nebrat vazne, je mi to uplne ukradeny, jen mne zarazilo reseni od grepo tymu - jeste jsem se s tim nikdy nikde nesetkala :) )
 
Celkem mě zarazilo, když mi dodatečně přišla zpráva, že v denním žebříčku jsem skončil druhý :-D To vědět dřív, tak ještě nějakou tu zlatku pro prvenství obětuju ;-)
 
Nahoru