• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Vylepšení nočního bonusu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept: Během nočního bonusu by se nemohli vysílat ani žádné útoky.

Důvod: 1. bez toho noční bonus nemá moc smysl, protože když někdo pošle útok ve 2 v noci a útok dorazí v 7 ráno, tak stejně většina lidí, co v noci spí, nemají šanci reagovat a bránit se.

2. Myslím, že by měla vyhrávat lepší taktika než to, že využiji toho, že je noc a ostatní hráči o mém útoku nevědí

3. zdraví hráčů - ponocovat u hry kvůli tomu, jestli na mě někdo nebude útočit, nebo abych vyslala v čas podporu, nebo útok není zrovna nejzdravější. Teď se přes den nic moc neděje a útoky se vysílají hlavně v noci.

Rovnováha: Správné načasování ve hře zůstane, ale myslím si, že takhle to bude zajímavější.
 

DeletedUser

Guest
Radši si to rychle uprav podle tohoto: http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?t=2095 nebo ti to tu zamknou. A co se týče toho samotného návrhu, no nevím. Myslím, že původně chtěli spíš aby šlo útočit 24 hodin denně, ale mysleli i na důvody, co máš ty a dali tam aspoň noční bonus.
 

DeletedUser5567

Guest
S bodem tři naprosto souhlasím. Kolik já probděl nocí abych měl defku na šestou raní nachystanou... Na druhou stranu sem se jednu dobu naučil vstávat v šest ráno jen kvůli tomuhle. Jinak je to samozžejmě blbost. Když ti to tam pošlu před bonusem a pojede to dost dlouho tak dopadneš stejně... A příjde na to, já v noci posílám jen tak třetinu útoků :-D
 

DeletedUser

Guest
Tohle se zřejmě moc neujme, pač když tedy hráč A pošle útok na hráče B v ranních hodinách útok, který dojede po nočním bonusu nenazýváš taktikou :? To se mi trošku nezdá ;). Jako příklad bych zde uvedl trojského koně - To snad taky nebyla taktika:?. Pak by nápad nočního bonusu přišel vlastně úplně nazmar... A mohl by se každý večer vyhlašovat mír pak by tato hra byla o něco víc "jako přes kopírák" od těch ostatních. Za mě, jakožto hráče nesouhlasím. Myslím si, že obránci mají již tak neskutečné výhody.
 

DeletedUser

Guest
5

Pořádně si přečti můj příspěvek. Taktika to samozřejmě je. Ale myslím si, že bychom měli využívat chytřejší taktiky než jen zbabělé to, že protivník o mém útoku neví.

Jde mi hlavně o to, že o útoku víš. A pak už není zas tak těžké si v noci nařídit budíka a poslat podporu a jít zase spát.
Než když celou noc čekáš, jestli útok přijde nebo ne, případně kolik jich bude.
Třeba včera v noci jsme náhodou zjistili, že v 1 noci na nás začínají posílat útoky. Skoro do čtyř jsme plánovali a čekali na potřebné info. Pak jsem vstávala ještě v 5 a v 5:30, abych poslala včas podporu.
Kdybych třeba do 23hod věděla, že na mě jde útok/ případně nejde útok, tak můžu jít v klidu spát v rozumném čase.

Co se týče obrány: tak si nemyslím, že má zas takovou výhodu. Když to dobře poskládáš a třeba právě využiješ toho, že o útoku hráč neví a nemá čas reagovat, tak je dost jednoduché někoho dobýt.
 

DeletedUser

Guest
v noci máš 100%obranou výhodu takže jsi dost zvýhodněn nejsem pro!není jednoduché dobýt hráče ani v noci
 

DeletedUser

Guest
6

A co takhle nový svět, který by přes noc určitou dobu neběžel - pro lidi, co si nechtějí u této hry zničit zdraví a stát se v reálném životě naprostými asociály?
 

DeletedUser

Guest
7

Nemluvím o nočním dobývání. Mluvím o tom, že někdo vyšle útoky po půlnoci, které ale dorazí těsně po sedmé ráno. A jelikož v noci většina lidí spí, tak o tom, že se něco děje ani neví. Ráno se probudí a jsou bez města.
Kdežto když by se během nočního bonusu nemohli vysílat útoky, tak budeš aspoň vědět, že na tebe někdo útočí,protože by je musel vyslat mezi 7-23hod.
 

DeletedUser5567

Guest
ráno se probudí a mají pět minut na to aby si pořešili obranu ;-) když na tebe pošlu kolonku ve dvanáct odpoledne a pojede z vedlejšího města, tak se taky nenachystáš... (buď rád(a), že jsi na světě kde je noční bonus až do sedmi :-D )
spoustě lidem to v noci vyhovuje že mají v noci klid, jsou na noční směně atp... a ten moment překvapení je ráno k nezaplacení ;-)
 

DeletedUser

Guest
noční bonus se měnit nebude, cojá vím tak je to záležtost která se měnit nemá..
je fakt že někdy ztrácí smysl, hlavně když chci v deset ráno poslat útok který dorazí v pět ráno.. tím pádem je jeho smysl zcela o ničem protože na nachystání defky má obránce xy hodin.
a to co je navrhováno by asi více plnilo jeho účel.. to aby lidi mohli v klidu spát..
a tím pádem by noční bonus dával více smysl..
no nic přeji hezkou diskuzi:) já bych byl nejradši kdyby tady NB nebyl vůbec:)
 

DeletedUser

Guest
nocny bonus je dobri ako je ;) a kazdy svet ho ma inak co je este lepsie :) takze tvoj napad NIE
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru