• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

vzývání Néiridek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12731
  • Vytvořeno

DeletedUser12731

Guest
Prosím, jak funguje ten rituál... zapla jsem ho, spoluhráš poslal vlnu, ale efekt žádný.. v čem je tedy problém?
 

Thasoss

Grepolis tým
Problém je v tom, že on nesesílal to kouzlo s puštěným rituálem. Nehraje roli, jestli je rituál puštěný v přijímajícím městě, musí být totiž aktivovaný v tom, odkud kouzlo sesíláš, tedy v tom městě, které máš aktuálně rozkliknuté a jehož název vidíš v horní liště. vlevo od stavu surovin. Tudíž když pustíš rituál ve městě A, můžeš skrz něj sesílat kouzla na města B a C (nehledě na to, komu patří, tzn. takto můžeš pomoct i kolegům), ale když na tebe sešlou Volání jiná města, která tento rituál nemají, efekt rituálu neobdržíš.
 

DeletedUser12731

Guest
Problém je v tom, že on nesesílal to kouzlo s puštěným rituálem. Nehraje roli, jestli je rituál puštěný v přijímajícím městě, musí být totiž aktivovaný v tom, odkud kouzlo sesíláš, tedy v tom městě, které máš aktuálně rozkliknuté a jehož název vidíš v horní liště. vlevo od stavu surovin. Tudíž když pustíš rituál ve městě A, můžeš skrz něj sesílat kouzla na města B a C (nehledě na to, komu patří, tzn. takto můžeš pomoct i kolegům), ale když na tebe sešlou Volání jiná města, která tento rituál nemají, efekt rituálu neobdržíš.
díky Thassosi.. ještě mi prosím prozrad, nechápavé holce, ten rituál si tedy musím příště zapnout ve městě kde mám posseidona jako boha?
 
Nahoru