• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

vzpoura

Ahoj,
uplne asi nerozumim dotazu, tak ti popisu na co je milice dobra a mozna z toho dostanes odpoved na tvou otazku :D
Milice jsou jednotka, kterou muzes jednou za 3h povolat do obrany tveho mesta, s tim ze pokud ti ji nekdo zabije, o 3h ji muzes neporusenou povolat znovu. Je to uplne to same jako kdyby jsi tam mel normalni obranne jednotky, akorat s ni nemuzes hybat - proste, pokud ji povolas tak tam zustane jako bezna obranna jednotka po dobu 3h, nebo do doby nez ti ji nekdo zabije utokem. Pri uz vyvolane vzpoure ti ale nijak nepomuze. Popravde vetsinou se milice pouziva jen jakesi znameni pro utociciho hrace typu: "Ahoj, jsem tady." :D Realne ti neubrani skoro nic, pokud nepritel posle plny utok tak ti milice moc nepomuze.
Takze suma sumarum, pokud jsi myslel tu otazku tak, zda ti povolani milice nejak pomuze, kdyz uz mas ve meste vyvolanou vzpouru, tak odpoved je NE. Spis naopak - prijdes o cast produkce surovin, ktere muzes vyuzit lepe.
 
když jde útok co může vyvolat vzpouru a ty použiješ Milici a máš k tomu nějaký jednotky je šance že ti tu vzpouru nevyvolají..jak se psalo je to obyčejna jednotka..já osobně použil milici v době kdy na mě chodí útoky každá pomocná ruka je dobrá a jak se psalo pak útočník ví že jsi aktivní
 
Nahoru