• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Wallpaper - DavePr

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tu je můj wallpaper, je to amatérské ;)

15921592grepolis wallpaper.jpg


Omlouvám se, je to velké nwm jak to sem mám dát aby to bylo menší... :grepolis
 

DeletedUser

Guest
jednoduché, výstižné, jeden z nejlepších co jsem tu viděl:cool:
 

DeletedUser

Guest
Dodělat to prázdné místo v té tabulce v obrázku a napravo místo té čmouhy dát ještě jednoho boha a bude to o něco lepší ;o)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
přesně a trošku víc vycentrovat ten prostřední obrazek a boha zcela jasně Poseidona přimá protiváha nebo Heru ale znáš to ženská no :eek:)

ale favorita mám (subjektivně ale zcela jasné druhé místečko :)

a necentruj ten obraz ztratilo by to to "kouzlo"
 

DeletedUser

Guest
Hera

Tk zkusil jsem tam dát ještě Heru, ale to co jsem sem dal je podle mě lepší... Sem můžu dát jen jeden obraz ne?
 

DeletedUser

Guest
Tk zkusil jsem tam dát ještě Heru, ale to co jsem sem dal je podle mě lepší... Sem můžu dát jen jeden obraz ne?

SDoutěžní je jen první vložený příspěvek........ Tak buď přepracovat ten tvuj první a nebo vložit jako nesoutěžní ;)
 

DeletedUser

Guest
Dave

Jenže ten nápis, kterej se podle tebe tam něhodí, tm musí být... :grepolis

389389grepolis wallpaper+hera.jpg


!!! TENTO SCREEN NENÍ SOUTĚŽNÍ !!!
 

DeletedUser

Guest
škoda ten nesoutěžní se mi líbí víc jen ten nápis kdyby nebyl v tom rámečku ale jen na pozadí bylo by to skvělé;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru