• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Wallpaper-Fallik3

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Představuji vám svůj Wallpaper do soutěže s názvem Bitva :)

:grepolis





(Kliknutím na obrázek ho zvětšíte)
 

DeletedUser

Guest
Pribinacek: do more pridal lode a hadru
Docela dobry, parkrat se ti povedla krev napr. u toho souboje jak ho trefil do ruky. Akorat mi tam moc nesedi ta hydra
 

DeletedUser

Guest
zajímavé a pěkné, ta hydra by ale zasloužila více zapustit do obrazu, nebo jak by se to dalo říct:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Ten bojovník nalevo vypadá jak kdyby byl přichycen fotografem :eek:DDD
 

DeletedUser

Guest
Je to hodně upravené...Štíty a helmy v popředí...Přidaný voják...Lodě...Hydra..Krev z hlavy..Krev u vojáka..Helmice u kopiníka..Ohon u vojáka proti kopiníkovi..Mlha na nebi..Šrám na kopiníkově noze..Ostrov v moři..

Díky:p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak tato práce je druhá nejlepší co tu zatím je, ale mám takový návrh... založím téma :)
 

DeletedUser

Guest
Dík všem :)

Stejně si myslím že nezvítězím :-/

Ale hlavně jde o to se zúčastnit :)
 

DeletedUser

Guest
Jojo...Myslím že si půjdu udělat nějaký další wallpaper :)

Hrozně mě to baví..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru