• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Wallpaper-Jambino

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
16095799


Co myslíte?

Kdyby se vám to nenačetlo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já vím ale chtěl sem to zdůraznit jako drsnou hru a dělám to poprý v životě.
 

DeletedUser

Guest
a tobe se to takhle libi kdyz tam mas ty ctverecky? Mas na pocitaci photoshop?
 

DeletedUser

Guest
ne nemám poslal bys mi ho prosimtě abych to mohl ješttě trochu vylepšit?
 

DeletedUser

Guest
Me se obrazek nezobrazuje, posli me odkaz na obrazek :)
 

DeletedUser

Guest
To vypadá jak kdyby to byla grafika u hry z počátku 90. let :eek:/
 

DeletedUser

Guest
jak tohle mohlo dostat 5 hvězdiček, tak to teda fakt nevím, to hodnotil slepý ne?
 

DeletedUser

Guest
a tobe se to takhle libi kdyz tam mas ty ctverecky? Mas na pocitaci photoshop?

A nejsou ty čtverečky spíš otázkou nízkého rozlišení na tak velikém formátu? Vždyť je má i na písmu a to nejspíš odnikud nevyřezával... I mně to trochu zkazilo práci, ale s tím se asi nic nepočne...
 

DeletedUser

Guest
říkám dělám to po prvý a nemá pořádné prostředky tak taky nějakej mega úspěch nečekám.
 

DeletedUser

Guest
A nejsou ty čtverečky spíš otázkou nízkého rozlišení na tak velikém formátu? Vždyť je má i na písmu a to nejspíš odnikud nevyřezával... I mně to trochu zkazilo práci, ale s tím se asi nic nepočne...

Aby tam ty ctverecky nebyli by musel zmensit format. a tim padem by to nemel velky jak vyzaduje soutez
 

DeletedUser

Guest
asi tak to prostě nejde a neposuzujte kvalitu ale nápad.:)
 

DeletedUser

Guest
podla mnna je to cool ale te kocky . ale neva posudzujem to medzi top8:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru