• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Wallpaper - Jergon

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Prostinké sice, ale zase moje - žádné mixování cizí grafiky...:)


4bb5eb37d43b087316ff0100.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ááále čo :) pekné, vkusné, wow no dobré to je :) luubi sa mi :)
 

DeletedUser

Guest
Pěkné! Na nejlepší to sice nemá, ale jsou tu i horší!
 

DeletedUser

Guest
Jo, ještě adresa webu, odkud je ta fotka chrámu - autorka si to vymínila jako podmínku použití...:)


<a href="http://www.publicdomainpictures.net/view-image.php?image=2881&picture=recky-chram">Řecký chrám</a> od Vera Kratochvil
 

DeletedUser

Guest
Pekne :) Mozna by to sneslo i sigmu namisto S na konci, ale radsi to nech tak jak to je :) Vkusne, nepreplacane, jednoduche a poutave :)
 

DeletedUser

Guest
Chrám je fotografie - tak dobrý malíř nejsem, ale aspoň jsem si dost hrál s její úpravou...:) Ano, sigma na konci by byla hezká, taky mě to mrzí, ale to písmo je font stažený do Gimpu a "S" tam bohužel je takové, jaké je...:(
 

DeletedUser

Guest
jednoduché a originální díky nevyužívání motivů Grepolisu,osobně řadím mezi 5 nejlepších
 

DeletedUser

Guest
Tohle se mě nelíbí, sorry ale je to jak nabídka na prodej nemovitosti :eek:/
 

DeletedUser

Guest
nejvíce originální co tu je a přitom jednoduché bravo
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru