• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Wallpaper-Johny 5

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
No tak se koukněte kritizujte atd :)
grepolis.png


Ale tak dělal jsem to v malování :) kdybych mohl te´t to upravím v Adobe photo shopu Ale to už asi nemůžu co ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Moc jsi toho tam neudělal, ale za snahu je to pěkné :)
 

DeletedUser

Guest
docela dobre, jak psal pribinacek moc si tam toho nepridal a trochu mi tam vadi ty prazdna mista
 

DeletedUser

Guest
neurazí to ale ani úplně nenadchne, prostředek si měl trochu lépe rozložit,aby nebylo nahoře vše a dole kus prázdný,ale z toho co tu zatím v soutěži je bych jistě zařadil mezi třetinu nejlepších
 

DeletedUser

Guest
budu souhlasit s Rian neni to spatne ale ani okouzlujici
 

DeletedUser

Guest
Ale jo, je to hezké. Lepší než některé ostatní. Líbí se mi tam ten nápad obráceného Zeuse...
 

DeletedUser

Guest
Ty čtyři bohy dole bys měl víc vycentovat na střed (dolů). Ten nápis Grepolis by to chtělo roztáhnout po celé šířce toho obrázku bitvy. A obrátit obrázek umí každý, chtělo by to na jednu stranu jiného boha...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru