• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Wallpaper-Kusaka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
grepoliskusaka.jpg
Doufám ze se bude líbit :grepolis tu je ešte odkaz imageshack.us kdyby vám odkaz nešel upnu to jinam. KuSaka---> :)
~~ http://img185.imageshack.us/img185/6788/grepoliskusaka.jpg ~~
 

DeletedUser

Guest
Celkom pekné aj keď sa Babylonská veža do Grepolisu nehodí
 

DeletedUser

Guest
Potreboval sem nejakou vzsokou stavbu x) a babylonska vez mi pripadala takova anticka a v podobnem slohu jako jsou staveny budovy v grepolis a do obrazku se me hodila ze vsech nejvic tak sem ji tam dal ;)
 

DeletedUser

Guest
Nádhera

Umělecky kreativní výtvor. Tleskam nad tvým výkonem. Bravo!:)
 

DeletedUser

Guest
Diky :D ale ted me napada hned par veci ktere bych zmenil :) ale uz to predelavat nebudu
 

DeletedUser

Guest
Je to opravdu nádhera ;) ... ale všichni tu jen chválí tak ti to trochu zkritizuju abys nebyl/nebyla přechválenej/ná xDD

Příjde mi divný ten jezdec v té věži :DD

Toť má kritika xD
 

DeletedUser

Guest
hm :D tak to proste je zakomponovany taky je to ovlivneny tim ze pres ten obrazek byla tabulka tak sem to musel obstrihnout ;)
 

DeletedUser

Guest
jj. .vim jak vypadá ten original obrázek neboj ;) .. ale přece každá věc potřebuje kritiku ;) .. jinak je to Skvělý Wallpaper.. ale stejně bych si ho na plochu nedal xD.. protože tam mám Wallpaper z jiné hry XD
 

DeletedUser

Guest
haha tak to mě dostalo :grr ale abych pravdu rekl jako wallpaper bych si to asi nedal pac ja hodně pouzivam plochu a aby se koukal na tak pestré barvy tak by moje oci pak moc nevideli (oni nevidi uz tak :D) mám rad spis tmavsi barvy ale jako celek se mi to libi jenom bych vytknul tu pravou cast hlavně jak jsi odrezal toho konika a tu nohu :)

Respekt
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nemuzu za to ze pres ten obrazek byla tabulka to proste musite pochopit lidi :D
 

DeletedUser

Guest
tak to odřizni tak aby to nezasahovalo do toho chramu aby to vypadalo ze valecnici prichazeji zezadu :)

Respekt
 

DeletedUser

Guest
ifa59k.jpg


prostě bud tam něco chybí nebo přebejvá to nejde postě nejde to z toho obrazku jediný čisí jako negativ a babylonskou vež bych vůbec neřešil zakomponovaná nadherně

(jen nápad co tam něco dát strom ,nějakého boha, sloup připadně ovalný vír jakoby se vynořovaly tj tu plochu rozostřit)
 

DeletedUser

Guest
Tak tohle se mi líbí nejvíc, kusaka poradím ti-nediskutuj s kritikem, stejně ho nepřesvědčíš. Ty jsi autor, a tak jsi to cítil, a tak jsi to udělal. Tečka, a kritik at to bere jak je, nebo to nechá být.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru