• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Wallpaper - mirkol

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
obr362773_mirkollll.jpg


dělal sem to narychlo pač teď nemám moc čas abych se trošku odreagoval pokud bude eště trošku času dodělám to :)

jako práce za 5 minut to de :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hlavně ještě budu muset změnit písmo a průhlednost
 

DeletedUser

Guest
Nelov prispevky :)

Da, staci kdyz vlezes do rozsirenych moznosti u upravy prvniho postu :)
 

DeletedUser

Guest
Ten text to tam podle mě kazí, nedával bych ho tam, co na to říkáš? Jinak je to velice pěkné
 

DeletedUser

Guest
zítra to předělám jestli bude čas mám to i blbě zarovnané
 

DeletedUser

Guest
No jedna z dalších pěkných věcí, jsem za že ten text to tam kazí a když už by tam musel být tak né uprostřed a určitě udělaný v nějaké lepší grafické úpravě.
 

DeletedUser

Guest
líbí se mi to. jen když už používáš font tak piš vše ve stejném a ne že máš "ě" a "ů" v jiném fontu než ostatní text :)
 

DeletedUser

Guest
pokud si četl předchozí poznámky tak sem říkal, že musím upravit text nebo ho zrušit pač tento font nepodporuje tyto znaky včera jsem na to neměl moc čas tak sem to vytvořil a vložil...
 

DeletedUser

Guest
je to tam bez textu ale připadá mi to nějak prázdné budu muset něco domyslet nebo zvětšit loď
 

DeletedUser

Guest
Hezké, tenhle se mi líbí...:) Dal bych každopádně pryč ten modrý text, ten to podle mě vysloveně kazí - a možná nadpis by vypadal pěkně větším písmem, našikmo a s plameny nebo něčím takovým... No, fantazíruju, ale celkově je to hodně dynamické a to statické "prkenné" písmo z toho trochu trčí... Ale pěkný kousek, vážně...:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru