• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Wallpaper - Rian

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
VZAL JSEM SI VAŠI KRITIKU K PŮVODNÍMU NÁVRHU K SRDCI A PŘEDĚLAL JSEM WALLPAPER PODLE PŘIPOMÍNEK
děkuji všem za rozumné rady a konstruktivní připomínky
Rian




kliknutím na obrázek se zvětší na stránku

odkaz zde: http://www.postimage.org/image.php?v=TsyCzur
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nějak to není ono, navíc je to hlavní okno ve hře a místo hlavního náhledu si vymazal a jakoby tam nic nebylo, vypadá to tak nějak prázdně :eek:/
 

DeletedUser

Guest
Nějak to není ono, navíc je to hlavní okno ve hře a místo hlavního náhledu si vymazal a jakoby tam nic nebylo, vypadá to tak nějak prázdně :eek:/



jsi aktivní, píšeš názory skoro ke každému wallpaperu,snad abys sám taky něco udělal aby jsme my obyčejní hráči viděli, jak má ten správný originál vypadat
 

DeletedUser

Guest
Nemusíš být hned vztahovačný, za to že má někdo jiný názor.Ano komentuji, dávám názory(tak jako ostatní) a to je vše, dále si uvědomuji že s tím máte práci, v podstatě každý ste šikovný, ale může vyhrát jen jeden ;o)
 

DeletedUser

Guest
Ujde to ale místo té hlavní stránky fora tam mohlo bejt jinčí pozadí... jinak v tom ty obrázky jsou pěkné :)
 

DeletedUser

Guest
Nemusíš být hned vztahovačný, za to že má někdo jiný názor.Ano komentuji, dávám názory(tak jako ostatní) a to je vše, dále si uvědomuji že s tím máte práci, v podstatě každý ste šikovný, ale může vyhrát jen jeden ;o)

Já bych spíše řekl, že pár je šikovných a ostatních jen láká ta vidina výhry, takže splácají koňské lejno přes pozadí fóra a je to:)
Mimochodem, tohle se mi líbí, ale to, co tam není zkopírované z pozadí fóra, bych dal na celou plochu.

Ale to je jen osobní názor teoretika, ne praktika.
 

DeletedUser

Guest
výtvarně zajímavé .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pekny a povedal by som ze asi najkrajsi wallpaper.Hlavne sa my paci to pozadie ,ma to taky anticky nadych a to je podla mna take ako ma bit....davam palec hore
OK.gif
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru