• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Wallpaper - Steadyman

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Hrozné, to mýt na ploše s touhle křiklavou barvou, tak nosým ke complu sluneční brýle, jinak celkově je to horší koncept!
 

DeletedUser

Guest
Hrozné, to mýt na ploše s touhle křiklavou barvou, tak nosým ke complu sluneční brýle, jinak celkově je to horší koncept!

je to ovela lepsie ako niektore tu :D a zato ze niektori to maju pekne len vdaka povodnym obrazkov a dokreslia tam dve ciarky, tak toto je aspon naozaj od neho.. :D a tu farbu vazne trosku zjemnit a bude to :) :p
 

DeletedUser

Guest
povodne som chcela tiez iba jedneho - dvoch bohov prezentovat.. a co je natom.. nemusi mat kazdy vsetkych.. je to dobry napad podla mna, aj ked hras aj ine hry, napriklad mmorpg wow a das si to na pozadie tak este som asi nevidela aby mal niekto vsetky postavy :D:D kazdy ma tu ktora sa mu najviac paci, alebo zopar "the best of".. takze neviem co tu riesis :D


Vy ste asi rodina alebo co ked si v kuse tuto slabotu branis proste ten obrazok je o nicom ved si kukni aj ine
 

DeletedUser

Guest
Ale tady je soutěž ne o konkrétní postavě, ale o CELÉ hře, ale žij si v představách že ho máš kvalitní...
 

DeletedUser

Guest
Ale tady je soutěž ne o konkrétní postavě, ale o CELÉ hře, ale žij si v představách že ho máš kvalitní...

Ja bych si dovolil reagovat, i kdyz trpim mozna ne klamnou predstavou, ze tenhle muj post smazou.
Jeste jsem nevidel wallpaper od tebe, zato docela nevybranou cestinou negativne hodnotis a kritizujes temer kazdy vytvor, at je spatny ci dobry. Ja bych to videl tak. Utvor nejaky wallpaper ty sam a teprve pote kritizuj ostatni.

Omlouvam se za spam.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Od toho to zde je aby jsme dávali připomínky, nebo kritizovali.A co myslíš tím "nevybranou cestinou" , to by mě teda opravdu zajímalo(radši si ty zopakuj co je diakritika).Nemůžu za to že jsem upřímný.A Jinak neboj se já už zde favority mám.
 

DeletedUser

Guest
Jiste, je spravedlibe kazat o diakritice, o ktere je u me znamo ze ji nepouzivam, kdyz clovek dokaze v jednom postu napsat vice hrubych chyb nez slov, ktera jsou vyhovujici pravidlum ceskeho jazyka.
O tvoje favority se nezlobim, ale spis mi irituje cesta, kterou vyjadris svou kritiku. Nezapomen, ze kritika neni pouze o negativni strance clanku, obrazku nebo cehokoli, ceho se kritika tyka, ale ma i druhou pomyslnou stranu mince, ktera znazornuje tu dobrou kritiku. Urpimnost je nekdy dobra vec, ovsem kdyz chces kritizovat neco, co jsi sam jeste nevyrobil, mohl by jsi alespon ke sve zatim negativni kritice pridat tu pozitivni. Jeste jsem opravdu, alespon v tomle topicu nezaznamenal, aby tvoje odpoved byla pro oko prijemne citelna. Nema cenu tohle resit tady, pokud trvas na srovnani tohohle problemu, muzeme si to vyrikat pres PM. To co tu rozebirame sem doopravdy nepatri, ale zareagovat jsem musel, ac je to spam.
 

DeletedUser

Guest
Ale tady je soutěž ne o konkrétní postavě, ale o CELÉ hře, ale žij si v představách že ho máš kvalitní...

Jooo ukaž mi ten odstavec v pravidlech, že wallpaper MUSÍ být o celé hře nikoliv jen o konkrétní postavě, když si dáš hlavní stránku grepolis, tak tam taky máš jenom Dia a nikoho jinýho.
 

DeletedUser

Guest
tak ty ostatni bohy skuz dat pod ten napis grepolis. Ale nechci ti rikat co mas delat klidne si to nech jak to mas.
 

DeletedUser

Guest
Vy ste asi rodina alebo co ked si v kuse tuto slabotu branis proste ten obrazok je o nicom ved si kukni aj ine

nie nie sme rodina ani kamarati ani sme si v zivote nepisali si predstav, ano, su tu lepsie, vacsinou skopceny obrazok, pripadne prejdeny 2 filtrami a hotofka..

tuto je KOPEC chyb, proste vela, a nikto nehovori že by to malo vyhrať, myslim si že ani sam autor si to nemysli, ale pochvalit sa može pretože ten človek sa važne snaži, a je vidno že sa CHCE zlepšiť.. ale vies, ono to da trosku pre totalneho zaciatocnika alebo cloveka, ktory tomu nevenuje vela casu sakra pracu aby nieco vytvoril.. pretoze stiahnut si program, dat obrazok do ciernobiela a prifarbit tam 2 cervene bodky alebo tak to je asi umenie podla teba :D vždy je lepšia cesta pre mňa ked si človek hlada vlastne sposoby.. aj ked mu to nevyjde.. ale ten kto kopiruje a pouziva otrepane obrazky bude taky vzdy.. nikdy nepride s vlastnym napadom.. to poznam až velmi dobre :D:D

tak mi tu nekaž o tom že si niekoho nepravom zastavam okej? ja sa len držim svojich pocitov a nazorov a ked vo mne vyvolava ta praca ovela vacsiu snahu a tvorivost ako 90% ostatnych ktore sice vyzeraju navonok graficky dobre, kedze su stiahnute, ale ten človek by ti nedokazal spraviť ani niečo taketo..

a už som všetko ohľadom tohto dielka z mojho pohladu povedala viac sa nebudem vyjadrovať.. proste sa riadim tym, čo to vo mne vyvolava, aj celkovym postojom autora ku kritike atd.. ked sa tu niekto začne do mna navažať za to, že mu poviem že jeho praca sa mi nepači a pochybujem o nej tak sa asi priliš zlepšiť nechce.. tento autor prijal kritiku, poučil sa čo može čo nie, opravil čo bolo v jeho silach, pousiloval sa mať to čo naj.. takže..

a to možem povedať že je to ovela ovela lepšie ako na začiatku!!

p.s.: sorry že je to take dlhe chcela som tu povedať svoj nazor k niektorym komentom a viac už sa nebudem tymto sposobom v tejto teme vyjadrovať..
 

DeletedUser

Guest
nie nie sme rodina ani kamarati ani sme si v zivote nepisali si predstav, ano, su tu lepsie, vacsinou skopceny obrazok, pripadne prejdeny 2 filtrami a hotofka..

tuto je KOPEC chyb, proste vela, a nikto nehovori že by to malo vyhrať, myslim si že ani sam autor si to nemysli, ale pochvalit sa može pretože ten človek sa važne snaži, a je vidno že sa CHCE zlepšiť.. ale vies, ono to da trosku pre totalneho zaciatocnika alebo cloveka, ktory tomu nevenuje vela casu sakra pracu aby nieco vytvoril.. pretoze stiahnut si program, dat obrazok do ciernobiela a prifarbit tam 2 cervene bodky alebo tak to je asi umenie podla teba :D vždy je lepšia cesta pre mňa ked si človek hlada vlastne sposoby.. aj ked mu to nevyjde.. ale ten kto kopiruje a pouziva otrepane obrazky bude taky vzdy.. nikdy nepride s vlastnym napadom.. to poznam až velmi dobre :D:D

tak mi tu nekaž o tom že si niekoho nepravom zastavam okej? ja sa len držim svojich pocitov a nazorov a ked vo mne vyvolava ta praca ovela vacsiu snahu a tvorivost ako 90% ostatnych ktore sice vyzeraju navonok graficky dobre, kedze su stiahnute, ale ten človek by ti nedokazal spraviť ani niečo taketo..

a už som všetko ohľadom tohto dielka z mojho pohladu povedala viac sa nebudem vyjadrovať.. proste sa riadim tym, čo to vo mne vyvolava, aj celkovym postojom autora ku kritike atd.. ked sa tu niekto začne do mna navažať za to, že mu poviem že jeho praca sa mi nepači a pochybujem o nej tak sa asi priliš zlepšiť nechce.. tento autor prijal kritiku, poučil sa čo može čo nie, opravil čo bolo v jeho silach, pousiloval sa mať to čo naj.. takže..

a to možem povedať že je to ovela ovela lepšie ako na začiatku!!

p.s.: sorry že je to take dlhe chcela som tu povedať svoj nazor k niektorym komentom a viac už sa nebudem tymto sposobom v tejto teme vyjadrovať..

umíš dobře prokouknout lidi, jak víš, že sem si stáhnul napřed program a potom... jinak děkuju :)
 

DeletedUser

Guest
nie nie sme rodina ani kamarati ani sme si v zivote nepisali si predstav, ano, su tu lepsie, vacsinou skopceny obrazok, pripadne prejdeny 2 filtrami a hotofka..

tuto je KOPEC chyb, proste vela, a nikto nehovori že by to malo vyhrať, myslim si že ani sam autor si to nemysli, ale pochvalit sa može pretože ten človek sa važne snaži, a je vidno že sa CHCE zlepšiť.. ale vies, ono to da trosku pre totalneho zaciatocnika alebo cloveka, ktory tomu nevenuje vela casu sakra pracu aby nieco vytvoril.. pretoze stiahnut si program, dat obrazok do ciernobiela a prifarbit tam 2 cervene bodky alebo tak to je asi umenie podla teba :D vždy je lepšia cesta pre mňa ked si človek hlada vlastne sposoby.. aj ked mu to nevyjde.. ale ten kto kopiruje a pouziva otrepane obrazky bude taky vzdy.. nikdy nepride s vlastnym napadom.. to poznam až velmi dobre :D:D

tak mi tu nekaž o tom že si niekoho nepravom zastavam okej? ja sa len držim svojich pocitov a nazorov a ked vo mne vyvolava ta praca ovela vacsiu snahu a tvorivost ako 90% ostatnych ktore sice vyzeraju navonok graficky dobre, kedze su stiahnute, ale ten človek by ti nedokazal spraviť ani niečo taketo..

a už som všetko ohľadom tohto dielka z mojho pohladu povedala viac sa nebudem vyjadrovať.. proste sa riadim tym, čo to vo mne vyvolava, aj celkovym postojom autora ku kritike atd.. ked sa tu niekto začne do mna navažať za to, že mu poviem že jeho praca sa mi nepači a pochybujem o nej tak sa asi priliš zlepšiť nechce.. tento autor prijal kritiku, poučil sa čo može čo nie, opravil čo bolo v jeho silach, pousiloval sa mať to čo naj.. takže..

a to možem povedať že je to ovela ovela lepšie ako na začiatku!!

p.s.: sorry že je to take dlhe chcela som tu povedať svoj nazor k niektorym komentom a viac už sa nebudem tymto sposobom v tejto teme vyjadrovať..

pozri tak isto ako mas nazor ty tak mam aj ja, nemusi ma hned zdrbat zato ze ja si mislim z to je ako reklama na Zeusa:-/ je to moj nazor a ten mi nikto nevyvrati vies lenze ty ches bit taka ze si kazdeho branis pretoze vies ze ta tvoja praca je najlepsia mozno mi 2ja sa nezhodneme vo vsetkom ale mislim ze ta tvoja robota ti dala omnoho viac zabrat ako tato reklama na zeusa j viem chlapec sa snazil a ja to berem napr ja nato nemam cas a kazda robota je fajn ale pochop ze robota ktora sa robi 2h nikdy nemoze vyzerat ako ta tvoja -ok mozno ty si to robila 1 hodinu ale ty uz s tym vies pracovat a keby nieco take chcel vytvorit tento chlapec trvalo by mu to mozno celi den takze aj preto si myslim ze ta tvoja robota je naj a stale nemenim nazor stale dufam ze vyhras ty
 

DeletedUser

Guest
už se nehádejte nebo vám Zeus pošle do města blesk :) Každý se snaží jak nejlépe umí a ne každý má nějaké grafické programy na úrovni a každý má jiné cítění jak pro barvy tak pro styl. Každý človíček je přece jiný, jednomu se líbí červená, dalšímu modrá, jednomu holky, jinému vdolky :)))

V každém případě bych ale opravdu rád viděl wallpaper od Darkboye, píše ke každému wall takové proslovy, že až udělá on svůj výtvor,padneme všichni na zadek :-O

tedy pokud už ho neudělal jen pod jiným nickem :D
http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?t=958
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
prepac, ale to co som povedala, nema nic spolocne s pracou, ktoru som robila ja, iba som porovnavala medzi ostatnymi.. a čim viac si to prezeram tym je ta moja praca horšia, neviem prisť nato, ako to spraviť lepšie.. musim ešte vela popracovať.. aby to bolo aspon trochu dobre.. ale dik aj tak..

a ucelom tej spravy ta nebolo zdrbavat.. ale mal si narazky na mna, tak som ti povedala svoj postoj.. dufam že nie je žiaden problem..
 

DeletedUser

Guest
nie nie ved pohode :p aspon sme dobre podebatovali :p a Rian to s tym Darkboy to bolo genialne :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru