• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Wallpaper - VLADUS

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
VERZE OBRÁZKU UPRAVENA PODLE VAŠICH NÁVRHU

Zdravím, zapojil jsme se do soutěže hlavně kvůli výhře, ale také abyste okomentovali můj výtvor.:)

Je to zatím, můj druhý výtvor přes tablet, takže moc nečekám úspěch, ale aspoň ňeco.


Info: Obrázek je celý malovaný ručně kromě vložených bohů a nadpisu v horní části a vojska v dolní části.

P.S.: Jakékoliv nezdající se věci mohu kdykoliv předělat.

image.php
[/url][/IMG]

http://www.postimage.org/image.php?v=PqL10yi


Tak kritizujte;)


:grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mě to přijde zajímavý, dobrej napad dat bohy za hory.
 

DeletedUser

Guest
líbí se mi to moc,kdybych uměl kreslit jako ty,přidal bych ještě na druhou stranu druhé vojsko jako že stojí proti sobě 2 armády a bohové přihlížejí ke schylující se bitvě,ale i tak super
 

DeletedUser

Guest
Zajimavej napad :) Povedlo se. Mozna by nebylo na skodu nekam pridat i Olymp, ale i bez nej je to dost zajimavy ;)
 

DeletedUser

Guest
Je to pěkný, jen to druhé vojsko by se hodilo...A ještě nějak zadělat nebo zvětšit tu díru mezi horami... Ale jinak je to hezký!
 

DeletedUser

Guest
když už nemáš Héru a Athénu aspoň podobně jako Dia a Poseidona, tak je tam nedávej, kazí to wallpaper
 

DeletedUser

Guest
čo ja viem, mna to nejak neokuzlilo.. a ked uz pises hardware, tak PS napis ako software nie? bude to lepsie vyzerat.. a celkovo ten napad.. co ja viem.. moc ma to neocarilo..
 

DeletedUser

Guest
Vojsko

No to vojsko mělo směřovat do té úžiny :D , ale můžu ji zadělat no:)
A druhé vojsko by neměl být problém.
Ale uvidím, jak to bude vypadat.
Software jsem už upravil ;);)
 

DeletedUser

Guest
Je to hrozné, promiň ale plno jiných zde je o notný kus vepředu před tebou :eek:/
 

DeletedUser

Guest
mněl bys něco přidát před ti hory je to tám prázdni jinák je to slušný
 

DeletedUser

Guest
Wallpaper

Děkuji za všechny názory, ale myslím, že Darkboy už trochu přehání, ostatní Wallappery jsou opravdu velice vydařené a určitě lepší než mé, ale skládají se z jiných obrázků, ale málo lidí se pokusilo vytvořit něco svého.
Můj je z 60% kreslený ručně,asi je ta ruční práce opravdu strašná, ale aspoň jsme se pokusil nakreslit něco svého.
Tím opravdu nechci říkat něco ve smyslu, že Wallpapery z několika již vytvořených obrazů jsou na nic, ba naopak, jsou mnohdy lepší i hezčí než ty vytvořené.
Opět děkuji za vaše názory;)
 

DeletedUser

Guest
Děkuji za všechny názory, ale myslím, že Darkboy už trochu přehání, ostatní Wallappery jsou opravdu velice vydařené a určitě lepší než mé, ale skládají se z jiných obrázků, ale málo lidí se pokusilo vytvořit něco svého.
Můj je z 60% kreslený ručně,asi je ta ruční práce opravdu strašná, ale aspoň jsme se pokusil nakreslit něco svého.
Tím opravdu nechci říkat něco ve smyslu, že Wallpapery z několika již vytvořených obrazů jsou na nic, ba naopak, jsou mnohdy lepší i hezčí než ty vytvořené.
 

DeletedUser

Guest
z Darkboye si vůbec nic nedělej to je takový kritik z profese, u všech wallpaperů hledá chyby i tam kde žádné nejsou, ale sám nic nestvořil, aby nám předvedl svou dokonalost :) jestli on není v životě politik :D
 

DeletedUser

Guest
Jojo, ja ho znam, četl jsme komentáře, u jiných wallpaperů :) , a stím politikem by to mohla být pravda...:-O:D:p


Jinak zitra odpoledne sem hodím verzi mého wallapperu obsahující všechny vaše připomínky, akorát mě nic nenapadá co nacpat pod ty hory, aby to nebylo tak prázdné:(
 

DeletedUser

Guest
kdybych uměl tak hezky kreslit jako ty hodil bych na druhou stranu údolí další armádu že stojí proti sobě, odstranil bych ty kolečka s bohy a dosadil tam stejně jako Dia a Poseidona ještě Heru a Athenu,snad už pak jako třešínku na dortu bych trochu rozšířil tu průrvu a za ní by třeba mohlo být vidět oceán,ale jak jsem už psal mě se to líbí i tak je to z velké části tvoje a to se cení
 

DeletedUser

Guest
no vies, sa tu stazujes ze prehaname a tak, a co ti mame klamat ze je to pekne? :D ako to zas prehanas ty..

a tak kym ti to nejde pekne nakreslit tak sa zdokonaluj, odkladaj si prace doma a ked budes dobry v tom vsetci padneme na rit.. :)

a k tomu ze sa tu tak chvalis ze to mas rucne a tak, vies, ja si tiez uz hodnu dobu setrim na tablet, ale nemozem ho este mat vies? nechcem ziadny bamboo fun ani iny, proste ked tablet tak uz minimalne intuos, nech sa mi ta investicia aj vrati a nelutujem.. tak asi mi nic ine nezostava, aj ked normalne dokreslujem aj myskou a tak, ale musis uznat ze v zivote nedosiahnes s myskou ani POLOVICNY vysledok ako z tabletom.. tak sa tu nedusuj zato ze ini taku moznost ani NEMAJU. vies? ;)

lebo ja osobne hodnotim vysledne dielo a nie software/hardware ktorym bolo spracovane..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru