• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Wallpaper - VLADUS

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
podle mě dokonalé, chválím jsou tu sice dva co se mi líbí o něco víc (a to nepočítám mezi ně ten svůj :))), ale žádný z nich není z větší části originální práce, každý je jen složený z "vypůjčených" fotografií :D
 

DeletedUser

Guest
tak rian ale pochop ze keby tu kazdy mal tu moznost tak to neni problem vies, ale vacsine neostava nic ine ako polepit to z inych prac, kedze si neviem celkom predstavit, ako by to vyzeralo s myskou :D.. takze ja si myslim ze toto neni o tom ake ma kto moznosti, ale o vyslednej praci.. teda aspon ja si to myslim.. a tato je velmi velmi velmi zaciatocnicka a amaterska.. naozaj je tu mnozstvo dalsich, ovela lepsich..
 

DeletedUser

Guest
no vies, sa tu stazujes ze prehaname a tak, a co ti mame klamat ze je to pekne? :D ako to zas prehanas ty..

a tak kym ti to nejde pekne nakreslit tak sa zdokonaluj, odkladaj si prace doma a ked budes dobry v tom vsetci padneme na rit.. :)

a k tomu ze sa tu tak chvalis ze to mas rucne a tak, vies, ja si tiez uz hodnu dobu setrim na tablet, ale nemozem ho este mat vies? nechcem ziadny bamboo fun ani iny, proste ked tablet tak uz minimalne intuos, nech sa mi ta investicia aj vrati a nelutujem.. tak asi mi nic ine nezostava, aj ked normalne dokreslujem aj myskou a tak, ale musis uznat ze v zivote nedosiahnes s myskou ani POLOVICNY vysledok ako z tabletom.. tak sa tu nedusuj zato ze ini taku moznost ani NEMAJU. vies? ;)

lebo ja osobne hodnotim vysledne dielo a nie software/hardware ktorym bolo spracovane..

To si tu nerozumíme;)ja jsem si tu nestěžoval a už vůbec jsme nechtěl abyste mi tu říkali, že to mám nádherné,jen si osobně myslím, že zase HROZNÉ to také není:) , ale každyý má vlastně svůj názor.
No ja trenuju, ale soutez je uz jen do 25. takže bych se asi zdokonalit moc nestihl:),ale budu na tom pracovat.
Nechválil jsem se tu, a nehral si na nějakého frajera, který se vychloubá s Tabletem( Bamboo neni, žádný šunt, já nemám nějaký Fun a jiný jak ty si asi myslíš, taky jsem něchtěl HONEM HONEM Tablet, jaký koliv, vybral jsem si kvalitní a nelituji toho, ale myší se dá taky hodně udělat, můžeš dělat Vektorovou grafiku, ve které Tablet moc nevyužiješ.A opravdu v žádném případě jsme se nechtěl povyšovat nad ty co tablet nemají, to si také asi špatně pochopila.
A ten Software atd. jsme tam dal jen pro vyplnění prostoru, ale vymažu ho radši, nechci aby došllo k dalším nedorozuměním;)
 

DeletedUser

Guest
tak rian ale pochop ze keby tu kazdy mal tu moznost tak to neni problem vies, ale vacsine neostava nic ine ako polepit to z inych prac, kedze si neviem celkom predstavit, ako by to vyzeralo s myskou :D.. takze ja si myslim ze toto neni o tom ake ma kto moznosti, ale o vyslednej praci.. teda aspon ja si to myslim.. a tato je velmi velmi velmi zaciatocnicka a amaterska.. naozaj je tu mnozstvo dalsich, ovela lepsich..

Souhlasím s tebou:), akorát, neměl by mít každý SVůJ názor? Proč rianovi něco vnucuješ? Ty máš svůj názor , Rian má svůj, ne? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak se nehádejte, co člověk to názor a ve finále stejně o výhře rozhoduje Grepolis team a ne naše názory :)
 

DeletedUser

Guest
ja nikomu nic nevnucujem, a ty to nemusis mazat predsa :D
a ked chcem aby niekto nieco pochopil iba, a to je na nom, ci suhlasi alebo nie, tak hadam mu faktami nevnucujem svoj nazor nie? :D
aa do 25. sa mozes vypracovat tak, ze ti nebudeme dychat ani na paty, tomu ver, teba sa snazi a trenovat a pojde to tak rychlo ako si este nezazil, poznam to na sebe..

ano ja pracujem aj vo vekorovej grafike, ale robim momentalne aj dost retusov, a tam velmi velmi postradam tablet :( ale hadam sa uz v kratkej dobe postasti a budem mat aj ja tu cest vyskusat ake to je :) neviem sa dockat :D a prepacte, som dost od temy, hadam to prilis nevadi ze som taka ukecana :(:( ak vadi, tak smola, alebo ma mazte priebezne ;)

a P.S.: to co hovorim na 90% nemyslim zle.. pretoze podla mna kritika a podobne naozaj posuva vpred..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Bozi

To Johny5: Bohužel to ještě takhle nedovedu, ale časem se budu zlepšovat a trénovat jako mi radil/a Sweete:) a dovedu je snad také takhle namalovat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru