• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

wallper-uchihasasuke-kun(tohle by mělo být ono)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
grepolisjpg.jpg
Tak to je ono :grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zajímalo by mě, proč máte všichni potřebu do walperu něco psát? To má být graficky hezký a ne reklama na grep!
 

DeletedUser

Guest
Ne tohle určitě ne, je to moc přeplácané a moc nápisů, takové plakáty na plochu se nedělají :eek:/
 

DeletedUser

Guest
jj ja vim delal sem to poprve a taky necekam ze bych hned vyhral :) nemam s tim zkusenost
 

DeletedUser

Guest
wallpaper to neni ale dalo by se to použít do reklamy kdyb si dokazal ty na zakladní plochy přidané obrázky rozpohybovat třeba pohyb směrem doprostřed (tam třesk) a rozlýtnout se do střepů do do okrajů
 

DeletedUser

Guest
Mám stejné názory jako ti nade mnou, ale navíc jsou ty nápisy gramaticky špatné.
Např.: Vyber si boha kterého budeš uctívat a uctívej ho.
 

DeletedUser

Guest
Mno.. snad tu jde o wellpaper...
Tohle (u mne) ne, nikdy....

Tohle není cílená reklama nebo upoutávka....... Well. má být takovým "nejstrohovějším" okamžikem.... Takovej údernej, ale beze slov !
A dokonce v mem pripadu - i treba bílé pozadí....
Jen se toho nebát!
aV JEDNODUCHOSTI JE SILA !!!!!
 

DeletedUser

Guest
Je to moc přeplácané, zkuste se držet přísloví, že v jednoduchosti je krása... :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Kdyby tam nebyly ty nápisy bylo by to lepší... ale taky je tam těch obrázku zas moc :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru